BH90210 (2019) (seriál)

Dokoukáno a je třeba říct, že potenciál, který to mělo, byl z větší části zabit. Vsadit na tuto variantu - tj. herci hrají sami sebe se smyšlenými osudy a příběhy - nebyl tak úplně ideální nápad. Myslím, že by diváci pozitivněji přijali, kdyby se navázalo na původní seriál a ukázaly se osudy postav. Pravdou je, že to na 3 večery zabavilo a bylo fajn vidět téměř všechny herce pohromadě. Škoda, že to bylo bez Luka Perryho, ten by tomu dodal podle mého šmrnc. Těsné, leč 4* jsou tam. 70% (with J.)

Rambo: Poslední krev (2019)

KINO BENEŠOV - Jako velký fanda Ramba a Slye obecně jsem byl spokojen. Je to opět něco jiného, a to jak prostředím, tak i zápletkou. Jenomže SS si to v 73 letech dává tak, že mu to věříte a finále je udělané parádně. Přirovnání Sám doma křížené s 96 hodinami je trefné. Kdyby to Stallone jako Rambo ještě definitivně nezapíchl, tak bych se nezlobil. 80%

Příběh (2018)

HBO GO - Uff, dosti náročný film na jedno shlédnutí. Přece jen téma pedofilie není to, čím by se člověk opakovaně chtěl zabývat, ba dokonce na to koukat jako na celovečerák. Laura Dern, kterou jsem v poslední době sledoval v seriálu Sedmilhářky, je velmi zajímavá herečka, v kladném slova smyslu. Shrnuto - The Tale není po filmařské stránce špatný snímek, ale nebudete ho chtít vidět více než jednou. Za mě 70% (with J.)

Nabarvené ptáče (2019)

KINO BENEŠOV - Divácky vskutku náročný film. Jednou a dost, byť po filmařské stránce je to velmi dobré. Ale námět opravdu není pro běžné dny. 75%

Když rádio mlčí (2019) (TV film)

HBO GO - Taková čest být prvním komentujícím :) Je to průměrný thriller, ale odsype to rychle. 70%

Trojí hranice (2019)

Hell yeah! Dnes mi Triple Frontier sedl po všech stránkách. Je to velmi dobře nasnímané, ozvučené a akce je solidní. Doporučuji, a to i přes to, že Ben vypadá v každé scéně jako by měl dvojku pod kůží. 80%

Podfukářky (2019)

Celkem to šlo, prostě film na odreagování. Podfuky nejsou nijak propracované, ale zabaví to. 65% (with J.)

Hooligans (2004)

DVD - Před 14 lety jsem z toho byl totál odvařenej. Teď mě to zase příjemně nakoplo. 77%

Beethoven 2 (1993)

DVD - Staré dobré DVD a skvělá nostalgie. V 6 letech jsem byl na tom v kině. 80% (with A.)