Anticque

Anticque

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 8.11.2013  19:40

Horor z roku 2013 natočený v old schoolovým stylu osmdesátek. Pro mě příjemné překvapení. Klaun byl skvělý!

• 17.12.2010  07:40

Jediné co mě drželo abych u toho filmu neusnul byla výborná hudba od Daft Punk. Tleskám hoši za super nabušenej hudební výkon a zdatně hudbě sekundovala i sexy Olivia Wilde. Dalším plusem bylo, že se mi chtělo od 30té minuty na záchod tak mě to drželo při životě a raději jsem nezamhouřil oko:) Světelné efekty ala Stars Wars. Ještě určitě za zmínku stojí hláškující Jeff Bridges, ale jeho klonovaný gjůmak dvojče bez života. Jestli se připravuje v budoucnu omladit nebo dokonce oživit herce digitálně je to sice zase blíže, ale ještě to chvilku potrvá, nemaj na to totiž ještě koule:)

• 7.8.2010  00:13
    Italský hřebec (1970)

Filmu by seděl spíše název Beaver. Stallone je tady tvrdej skoro jako v Rambovi:))

• 21.4.2010  20:10
    Jume džúja (2006)

Deset příběhů od různých režisérů a od průměru se vymykaly celkem tři. Šestý (*****), sedmý (****) a poslední desátý (*****).

• 9.2.2010  07:44

Film s absolutně stupidním dějem, který postrádal logiku. Vrah musel být rychlejší než superman, jelikož nástrahy byly vytvořeny takovou rychlostí, že by musel umět létat. A že by je vytvořil před příchodem hlavního hrdiny? možné to je, ale i tak, při pokládání některých věcí by mu to uskříplo prdel:) Vrah byl tak natvrdlej, že nedokázal 3x po sobě pochopit, že jeden stejný schod vrže, tak na něj pořád stoupal. To jsem už vyprsknul. Plusové jsou určitě způsoby zabíjení, rejža opravdu nešetřil krví, střevama a masem. Nejlepší scéna asi pád do velkých pastí na medvědy. Na konci bylo vidět, že scénárista už opravdu tápal a nevěděl jak to trápení ukončit. Co je dalším menším plusem byla atmosféra, která držela film v oblasti průměru. Beru že to nízkorozpočťák, ale...

• 13.12.2009  22:08
    See prang (2008)

4 - 2 - 2 - 4

• 8.11.2009  01:05
    Pach krve 3 (2009)

Nejsbalší článek série Wrong Turn. Už při zkoumání jména režiséra jsem byl na rozpacích a v ústech jsem nemohl mít nic jiného než WTF?... Ale naštěstí to zas takový průser nebyl. ve filmu se střídaly lepší momenty s horšími, hlavně triková část byla jak den a noc, hlavně krájení lidí na části bylo uděláno velmi lacině až k smíchu a lehčí zklamání mi přineslo i skromné obsazení deformáků (1 + malej bonus je pro mě málo). Mohlo to být horší, ale plně doufám, že pokud budou dále ždímat tuhle sérii, že si to vezme do rukou někdo zručnější a né rejža Kyklopa....50%

• 24.10.2009  22:50

Jedna hvězda za tělo Megan Fox, jedna hvězda za líbací scénku s Amandou Seyfried a jednu hvězdu za film samotný. 3 hvězdy a to mám dobrou náladu.

• 18.6.2009  20:22

Nejlepší horor tohoto roku. Co si ostatní scénáristé a režiséři schovávají na konec Raimi tahá z rukávu po celý film. Atmosféra silně mrazí, babička silně slintá a sliz teče proudem. Komediální chvilky trefně odlehčují situaci a připravují diváka na další mrazivou podívanou. Raimi navázal na jeho dřívější horory a jasně všem ukázal, že se dá natočit něco originálního, bez pomoci remaku. P.S. Nikdy nechci pracovat v bankovní sféře.

• 22.3.2009  12:36
    Nevyhrožuj (1996)

Jedna hvězda za old school, druhá hvězda za přitroublou Wayansovic rodinku, někde se začít musí:-D

• 13.3.2009  22:50
    Yes Man (2008)

Celkem slušnej nápad, semtam nějakej vtípek, průměrnej okoukanej stereotypní Jim Carrey, odfláknutej konec a sympatická okatá Zooey. Film který neurazí ale ani nenadchne. Jednou vidět a poslat dál:) 55 %

• 28.12.2008  01:03
    Seed (2007)

Uwe nasadil od začátku slušné tempo, které se ve druhé polovině proměnilo v trápení. Laciný scénář se snažil zuby nehty udržet celkem dobrou atmosférou a celkem chutnými vraždami, ale co to bylo platné, když mu to potopily katastrofální herecké výkony a ještě mě zarazila scénka s ženskou na židly, která byla naprosto zbytečná a to doslova. Konec je slušný, ale celkem působí Seed neurovnaně, ale to si posral sám Uwe tím jak napsal scénář. Dávám za tři, jelikož jsem jeho zastánce a nebylo to až tak špatné, ale pro příště by si měl nechat Uwe napsat scénář od někoho jiného, teda pokud se někdo najde samozřejmě, kdo by měl tu odvahu:))) ale jak říkám, víc se snad scénáře posrat nedá tak proč ne, jdu psát:))

• 26.12.2008  22:31
    Dead Set (TV seriál) (2008)

Britové vymysleli jak ještě oživit už tak omleté téma Zombie. Nápad s reality show je více než skvělá a díky výborné kameře, brilantní atmosféře se může divák kochat tím nejlepším co se za poslední roky z tohoto tématu dalo vytřískat. Krátká stopáž dodává na výborné atmosféře a vtáhne člověka do děje. Takových to seriálu by mělo být více!! Za 5 se vším všudy, nemám co vytknout.

• 22.12.2008  23:32

Nevím kde začít, ale jak je všem známo, nikdo asi nečekal od snímku bůhví jaký humor a vytříbený příběh. Přemýlání starých hlášek, vracení se do historie a neustálá snaha pobavit se nedostavila. 1,5 hvězdičky musím dát samotnému Suchánkovi, kterému jako jedinému role opětovně sedla a při každém jeho kousku jsem se musel zasmát. Scénář byl založený na jednoduchosti a melancholii, ale na komedii tu bylo příliš mnoho smutku a zbytečně si myslim. Samotné postavy nedokázali držet film nahoře a často děj zapadl kdesi hluboko do sněhu. Eva Jeníčková už nebyla ta, kterou kdysi kluci tak obdivovali ale jen obarvená plastika, která neměla čím zaujmout. Pokud vskřísit sněženky se nepovedl a stačí jen dodat: ,,Sněženky a machři, odpočívejte v pokoji´´.

• 1.11.2008  18:47

Jason Statham nezklamal. Táhl celej film, a seru na kritiky ale já sem se příjemně bavil. Vizuálně pro mě skvělé, příbeh dobrý, děj mohl být kratší občas bylo moc keců okolo horký kaše. Nechápal jsem opětovně kde Boll vzal prachy na tak hvězdné herce, ale myslím že poprvé nezklamal. Hezké triky, hezká kamera, záběry, prostě 70%. Ať mi kecá každej kdo chce, tak budu jedna z výjimek která se na tenhle film podívá za čas zase znova.

• 19.10.2008  01:35

Naprosto zbytečné pokračování. Kdo si myslí, že po slušně vydařeném remaku Kairo přijde další dobrá vlna duchařské kvality tak bude na omylu. Už to, že Pulse 2 je určen pouze jako Video film jasně značí, že to vzali s úmyslem z toho vytřískat ještě nějaký ten dolar ale snažili se být skromní s rozpočtem, s hercema, kterých je tu opravdu jen pár a o efektech nemluvě. Naprosto debilní scénář jasně ukázal, že pokud se američani nemají kde chytit původní předlohy (většinou z asie) tak jsou upřímne v prdeli. Tím že natočí nudný filmec a do něj vloží 3 duchy, který blikaj jak když Vám dodělává zářivka, tím fakt asi nenadchnou. Prostě zase jen pokračování, které vylezlo z kanálu na povrch.

• 19.10.2008  00:05

Ač všude bylo napsáno plno keců ohledně toho, že nám nový Hulk nabídne díky lepšímu scénáři a výbornému Nortovi nový pohled na Hulka, že Edward se sral do scénáře aby mu padnul přímo na tělo a že díky němu to bude o třídu lepší tak s klidným srdcem odvětím, že se to nepovedlo. Nový Hulk předvedl Hulka z jiné stránky, dlouhé minuty monologů, rozebírání a hledání léku, řešení vztahů s Liv Tyler a díky poslední půl hodince i nějakou tu akci, které tu bylo tak málo, že jsem si připadal že se dívám na romantický pár, který nemůže souložit aby se jim to náhodou nevymklo z ruky. Jako zastánce Anga Lee musím říci, že předchozí Hulk byl lepší. Eric Bana mi tu chtě nechtě chybí, Hulk v jeho podání měl pro mě kouzlo, neboť Edward mě tu nesedí a kdyby byl obsazen už do prvního Hulka jak se povídalo, nevím zda bych byl spokojen i tehdy. Jennifer je taky jen jedna, i když s Liv dopadli takřka stejně. Co se týče scénáře, řekl bych že první jasně dominoval, Norton se tak snažil zapojit fantazii a tvůrčího ducha až zapomněl o jaký film a styl se vlastně jedná ale nečetl jsem scénář než si ho Norton přizpůsobil, ale stejnak si myslím že Neuvěřitelný Hulk nenaplnil co se od něj očekávalo a jako Hulk sám si může jít na hodně dlouho odpočívat, uvidíme jak se mu povede po boku jiných v připravovaném komiksáku kde nebude sám:)

• 26.9.2008  07:10
    Visitor Q (2001)

Absolutně střelený, absolutně bizardní, absolutně na hlavu:) Po prvních minutách jsem si myslel, že koukám na něco jiného než na Visitor Q kdo viděl musí vědět proč:)) Naprosto ujetá rodinka, jeden neznámý pohodář a ujetý příběh o zkažené mládeži, který mi naháněl údiv do tváře, ale i úsměv a to hlavně ke konci, kde jsem nevydržel a zasmál jsem se od srdce. Komické hlášky hlavně od otce jsou tím nejlepším. A co mě dostalo, byl konec, zde byl poznat Miike a jeho styl. Celkově hodnotím lehce kladně, tedy 60 % ale ještě jsem decentně v šoku:)

• 22.9.2008  07:33
    Uvnitř (2007)

Ještě jsem trochu v šoku, ale to mi nezabrání napsat, že po filmu Noc s nabroušenou břitvou jsem nečekal že francouzi přijdou ještě s něčím brutálnějším, ale stalo se. Jednoduchá zápletka obalená do nevídané brutality, litrů krve a nekonečných jatek, které nebrali konce a vypadali tak reálně, až mi z toho bylo chvilkama blbě (hlavně na konci). Co se týče obsazení, tak samá plus, zahráli to holky opravdu skvostně. Jinak celkově se mi líbí skvělé tempo, jedinečná hudba, která dodávala už tak šokujícímu filmu skvělou atmosféru. Jediné co mohu filmu vytknout, je až přehnaný konec, ale celkově jsem dám 5 hvězdiček, neboť jsem po shlédnutí filmu zůstal čumět s otevřenou hubou přimrazený do židle:)

• 21.7.2008  09:42
    Stalo se (2008)

Po 2 předchozích filmech jsem čekal opětovné zklamání ale již trailer mi dával naději, že se mýlím. Už od úvodních minut Shyamalan opravdu nešetřil sebevraždami, které mě uchvátily výbornými detaily a lehkostí a nastolil pekelné tempo, které s malými výjimkami udržel až do konce. Příběh byl zajímavý a stále odkazoval na skutečnosti, proč se to děje, kdo to dělá a celkově když se sám sebe zeptám zda se to může stát v reálném životě, odpovím si proč by ne, takže Shyamalan vlastně nemusel sahat do své fantazie až tak hluboko. Co se týče hereckých výkonů, tak jsem byl spíše na vážkách, Mark mě moc nedostal a celkově celkový herecký výkon sahal silně pod průměr. Ale už od začátku filmu, jsem s napětím očekával konec filmu, neboť jak asi každý dobře ví, Shyamalan si v posledních snímcích se závěrem moc hlavu nedělá a tak tomu bylo i teď, ale musím uznat, že to zase takový průšvih nebyl. Takže shrnuto, sečteno a podtrženo dávám 75% a ač asi každý zakroutí nevěřícně hlavou nad mým komentářem (nečekám že moje komentáře čte bůh ví kolik lidí) mě se film zamlouvá a rád se na něj někdy příště zase podívám.

• 1.5.2008  21:38
    Norbit (2007)

Nevim nemůžu si pomoct, ale přes všechno špatné co tento film obsahuje, jsem se nasmál hodně a to je hlavní. Murphy pořád umí zahrát naprostýho debila a to se mi líbí, ač film dostal malinu, tak můžu říct že je to jedna z lepších komedií co jsem viděl letos:)

• 4.4.2008  07:02
    REC (2007)

Atmosféru jsem přímo hltal, výborný nápad, skvěle natočeno, na strach jsem dlouho čekat nemusel. Dávám za 5!!!

• 6.3.2008  21:04
    Gympl (2007)

* za hudbu, * za celkový dojem.

• 22.2.2008  07:50

Rambo se vrátil a to ve formě jako kráva!!! Jasně ukázal, že ještě nepatří do starého železa a natočil a zahrál přímo báječně. Celý film jsem byl zařízlej v sedačce a sledoval jak kosí jednoho za druhým, létají nohy, hlavy, ruce a tak všechno. Konec je tak rychlý a zběsilý, že mi přišlo až líto, že film už končí. Jinak sám postava Ramba toho málo nakecá, nechává stále kamenou tvář ale pro ženskou udělá všechno:))) Dávám 5 hvězd, 100%. Dlouho sem se u filmu tak nebavil a dlouho asi nebudu.

• 6.2.2008  08:13

Vynikající atmosférická věcička. Skvělá hudba která pomáhala udržet v atmosférickém šoku, brutální vraždy dle libosti a sytlu Argenta. Už v Masters of Horror sem tušil, že se Argento vrátí s výborně natočenou věcí a dočkal jsem se. Tohle se v dnešní době už moc nevidí, těším se na jeho další film. Dávám jasných *****

• 4.2.2008  07:18

Ač muzikály nejsou mým oblíbeným žánrem, tak mi to nedalo, abych se nepodíval co tentokrát Burton vytvořil. Od výborných kostýmů, přes krásně vytvořené temné prostředí, po celkem nudnější první hodinku filmu jsem se dostal k uvažování, jaké mám vlastně z filmu pocity. Hudba i texty nezklamali, člověk se zaposlouchal a nepustil, příběh krásný, romantický s tradičním koncem. Johnny Depp ač zde všichni ho katapultovali ke dnu s jeho zpěvem, byl velmi dobrý, zahrál tradičně skvěle, trochu mi připomněl mého oblíbeného Edwarda, zpěv není jeho silná stránka, ale už aspoň vím, proč Burton řikal, že je překvapený z jeho pěveckého výkonu, zpíval dobře, občas tahal za uši, ale bez Deppa by film ztratil. Helena Carter taky stálice, zahrála dobře, zpěv zvládla a měla tu své pevné místo. Taky jsem byl rád, že se tu objevil Sacha Cohen:-D Co bych byl ale rád, aby natočil Burton, zase něco jako Ospalou díru, mého Edwarda, bez zpěvu, ale s tím srdcem a nápadem co točil dříve. Poslední filmy byly pěkné, ale přijde mi, že už to ztrácí tu svěžest, nápad, a jde to všechno jen stereotypním směrem. Dávám za 4.

• 16.1.2008  09:34

Musím smutně konstatovat, že Wesley, ač nechci, tak jde pomalu dolů, nechi řikat že zde hrál špatně, ale scénář, režie byla špatná a už titul ,,VIDEO FILM´´ značí vše. Lena Headey zde hrála vedlejší housle, byla prakticky nevýrazná. Musím jinak uznat že snad nejlepším hercem tu byla samotná mladá holčina. Děj byl předvídatelný, akce žádná, Wesley předvedl svoje umění snad jen jednou a to je málo. Dávám za 2..

• 14.1.2008  20:31

Tak jako o nechutné chvilky není ve filmu nouze, ale musím přiznat, že film uspokojil moje pubertální chování, takže o smích tu není nouze a o krásné a vnadné roštěny také ne:)) Výborný konec, tam se nedalo nezasmát se... sice už to je jen odvar z původní série, ale musím říct, že se to pomalu blíží k péčku:)) za 3

• 23.12.2007  21:55

Prostě geniální spojení akce a srandy!!! Další takový kousky!!

• 2.12.2007  17:54

O něco lepší než první díl, ale jinak podle mě stejná slátanina. Film je nevyvážený, chvíli baví, ale pak diváka strhne k nudě... Efekty jsou sice hezký, ale jinak ve všech stránkách o ničem. Jeffrey Combs je asi tak jedno z mála dobrého co je zde vidět.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7