Medicopter 117 (1998) (seriál) odpad!

Poslední dobou nechápu němce, co to natáčej za úplný nesmysly!!! Stačilo 10 minut a měl jsem zkaženej celej den. Možná tak nějakej ten efekt se powedl, ale ostatek je Odpad!

Metro (2004)

Po velice rozpoluplném a nudném začátku sem se v půlce filmu dočkal konečně nějaké akce, film dostal spád a konečně se dalo na co koukat... ale stejně jsme nebyl moc překvapen z tohoto filmu..atmosféra pokulhávala, herecké výkony byly ubohé, akorát ten skřet celekm ušel..3 hvězdy jsou myslím mým jasným vysvětlením.

Mission: Impossible III (2006)

Nic jsem od třetího dílu nečekal, a věděl jsem proč. Na první díl to zdaleka nemělo a abych to také trochu vyzdvihl, byla to o něco lepší podívána než druhý díl od Johna Woo. Jinak příběh, počítačové scény, efekty a celkové provedení spadá do průměru. Herecké obsazení bylo to lepší ve filmu, ale jinak k tomu nemám co dodat. Dávám 65%.

Mistři hazardu (2005)

Stačilo mi zjistit, že jako hlavní hrdinové zde hrají Sean W. Scott a J. Knoxville a musel jsem to vidět. Lepší dvojici snad nejde najít, a oba udávali filmu dobrý tempo, vtip zde také nescházel a krásná Jessica, to byla třešnička na dortu, no a nesmím zapomenout na jejich cestu na vysokou, kde byly krásný holky, to byla asi nejlepší část filmu. Jinak nemám co dodat.

Mlha (2005)

Nevim kde začít, ale pro mě je tento remake velkým zklamáním, neboť od originálu je film od začátku čím dál tím víc nudnější, snaha režiséra zaujmout lekacími scénami je také na špatné úrovni, atmosféra jako by tu ani nebyla a rozplynula se v mlze, herecké výkony zrovna taky nebyly bůh ví jaké, jediné co mě na filmu celkem zaujalo byly celkem slušné efekty mrtvých námořníků, které mi zase v originálu chyběly, asi nejlepší na filmu byl závěr, který mě dokázal alespoň trochu přinutit se zase dívat na obrazovku. Nevím co vedlo režiséra udělat remake na průměrný horror Carpentera, ale když už si to vybral za svůj cíl, tak do budoucna by měl vybírat v lepších vodách...

Mlha (1980)

Nevím co si mám myslet, už od začátku je hlavním tahákem dobrá atmosféra, která drží film po celou dobu. Všude kam se podívám je mlha, a stačí se pootočit a dostanete hákem do palice. Carpenter je zajímavý režisér, který patří mezi nejlepší horrorový režiséry vůbec, ale Mlha si myslím, že patří mezi jeho průměry. Dávám 65%.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Jeden z nejlepších filmů v roce 2005, který jsem mohl vidět. Hodně se podobá filmu Nightmare Before Christmas z roku 1993 nebo tak nějak. Nemá chybu, ač je opravdu hodně krátký, tak je napsán přesně na tělo Johnnyho Deppa, který ač je animovanou figurkou, tak ho poznáte už po pár vteřinách. Příběh lásky a utrpení, tedy častého tématu Tima, příběh dvou žen, každé z jiného světa, docela by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby to Tim natočil jako normální film:-) 92%.

Mulholland Drive (2001)

Wynikající film od Davida Lynche. Ještě 20 minut poté co jsem doukoukal tento film, jsem nechápal jak něco takowéhleho může bejt natočeno. Absolutně ,,trhlé'' psycho, kde člowěk když pozorně nekouká na celej film, tak nepochopí wo co tam jde. U mě je jasně Lynch králem we tworbě psycha. Jen tak dál.

Nabít a zabít (2006)

Pro mě je to příjemné překvapení. Velmi hvězdné obsazení filmu dává dobrý začátek pro úspěch u diváka. Morgan Freeman tentokrát v záporné roli gangstera, který zde hraje opět až se smrtelným klidem a nevinným úsměvem ve tváři, hned vedle něho výborný Bruce Willis v roli nájemného zabijáka, který s klidným svědomím odstraňuje jednoho člověka za druhým, do toho se přidal Josh Hartnet, který podle mě zde zahrál nejlepší roli v jeho kariéře a abych nezapomněl na Lucy Liu, která zde hraje opět okouzlující a přitom velmi ztřeštěnou dívku, která pracuje jako patolog. Celý příběh je velmi povedený, člověka strhne na jednu stranu a pak ho nečekaně překvapí. Mnoho detektivních zápletek spojených se sázkami na koně, které prakticky odstartují celý příběh. Jak říkám, bylo to pro mě milé překvapení. Dávám 90%.

Návrat do domu hrůzy (2007)

O něco lepší než první díl, ale jinak podle mě stejná slátanina. Film je nevyvážený, chvíli baví, ale pak diváka strhne k nudě... Efekty jsou sice hezký, ale jinak ve všech stránkách o ničem. Jeffrey Combs je asi tak jedno z mála dobrého co je zde vidět.