Million Dollar Baby (2004)

Myslím, že Clint Eastwood je jeden z nejlepších herců a režisérů vůbec. Jeho filmy totiž nemusí mít super slavné herce ( kromě jeho ) ani efekty za miliony. Jeho filmy mají totiž skutečnou poutavost nezaloženou na iluzi. Tento snímek zachycuje strasti bojových sportů a nelehkost jejich provádění. Člověk si neuvědomuje, že sportovci jsou obyčejní lidé, co ze sebe vydávají věci neobyčejné ( nadlidské ) také ukazuje, že kromě mistru jsou to lidé chudí a nežijí si žádném případě v přepychu. Skvělý film.

Minyeoneun goirowa (2006)

Tak tomuhle moc nefandím. Byl tam hezký pokus o cit, ale ten byl zašlapaný do země plastickými operacemi, které rozhodně nemají s citem co dělat a je to jen povrchní snaha zviditelnit se. 2,5 hvězdy.

Moje rodina (2000) (seriál)

Od komedie není možné chtít víc. Už dlouho jsem se u něčeho tak nebavil. Při některých dílech jsem měl úplné křeče. Nejlepší je Kris Marshall.

Mořské panny (2003) (TV film)

Film založený jen na vzhledu hereček, taky to tak vypadá...

Most do země Terabithia (2007)

Josh Hutcherson a AnnaSophia Robb v roli do které se opravdu hodily. Bohužel dost slabý příběh ( jen o fantazii dětí co nemají zjevně nic na práci ) na konci velice tragické. Tyhle události mohou člověka poznamenat na celý život a někteří se z toho už nikdy nevzpamatují...

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Brada i Angelinu opravdu rád nemám a tímto u mě film skončil.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Smutný příběh. Zajímavé a zábavné postavy, které udiví svou neskutečnou různorodostí. Pěkná hudba doprovázená zpěvem není vůbec na škodu. Skvěle vyobrazení rodiče, kteří jdou jen po penězích a slovo jako láska je pro ně sprosté slovo. Naprosto odlišné od ostatních anime (kromě vánoc T.B.). Pěkně zpracovaná Viktorie, zajímavý Viktor a trochu kostnatá, ale pěkná mrtvá nevěsta. Pro mě nečekaně vyvíjející se děj z mnoha zvraty. Temný svět prolínající nadějí, která do něj vdechuje vidinu šťastného manželského života, který se naštěstí nakonec naplní.

Můj soused Totoro (1988)

Naprosto jednoduchý příběh zobrazující Miyakakiho nezkrotnou fantazii. Úžasný Totoro a jeho grimasy. Z Mei se stává Meikrab : ) a další zábavné scény. Asi si koupím Totora v životní velikosti domů a budu ho používat jako trampolínu.

Můj život beze mne (2003)

Než umřu : podvést manžela... Co to má být ? Ukázka lidské nechutnosti i těsně před smrtí ?