• Pohádka

O Kubovi a Stázině (1988) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků. Vodník Kebule vede :)

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Jedna z pohádek, které jsem se spíš bála, než aby se mi líbila, chladná Ivana Chýlková se sluhou Chrtem v podání Borise Rösnera a zavražděná služka mě dlouho strašili ve snech. Druhá věc, kterou si budu pamatovat ještě dlouho je melodie, kterou si Bohdanka pořád zpívá. Spousta pohádek člověk vidí a zapomene, nebo je přejde bez zjevného zanechání stopy. Tahle pohádka ve mě zanechala stopu hlubokou. Bohužel negativní, což není u pohádky zrovna ten správný atribut...

Z pekla štěstí (1999)

Kuklová je sladká až upatlaná, Šimůnek až nesnesitelně kladnej. Nemám ráda Troškovo pohádky.

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Intelegence Dany Morávkové ve spojitosti s humorem Boba Klepla mi na všední večer vůbec nevadí. Snad jen Martin Zounar by se nemusel tak často snažit být vtipný, protože prostě vtipný není. A víte co? Já s nima taky hádám.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Jelikož matika vážně není můj koníček, asi nedokážu některé výpočty a dedukce náležitě ocenit. A stejně si tajně myslím, že je to skoro nereálný :D

Mr. GS (2008) (pořad)

Asi jsem divná, ale já se na to občas i kouknu a ve většině případů mě klucí rozesmějou. je jedno, jestli setřením hosta, nebo svojí "hloupostí", ale rozesmějou, tudíž 3*

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Krausova ironie se sarkasmem jsou mi téměř vlastní, několikrát se mi stalo, že jsem brečela smíchy a jen málokdy, že jsem se nudila. Hvězda dolu za Krause jr. i když mi vlastně svým způsobem poskytuje prostor, jak dojít do kuchyně nebo na záchod, aniž by mi cokoliv z pořadu uteklo :-)

Asterix dobývá Ameriku (1994)

Když jsem během prvních pěti minut zjistila, že se postavy jmenují jinak než obvykle, tak jsem z toho naštvání radši usnula.

Opičí král (1986) (seriál)

Vlastně si z toho skoro nic nepamatuju, jen to, že jsem se těšila na každý nový díl a bavily mě úvodní titulky.