Bila_pani

Bila_pani

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 29.3.2013  13:42
    Mama (2013)

Nebýt toho idiotského konce a podivného, mimozemsky vypadajícího stvoření, dosáhl by film na 4*. Jinak celkem kvalitně natočené dílo, pár dobrých lekaček, přijatelná hudba a ucházející herecké výkony i atmosféra. Znalci (takže celá komunita CSFD) budou ironicky glosovat typická hororová klišé, kterým se film nevyhýbá, ovšem je to příjemná podívaná, které velice napomáhá Jessica Chastain (měla by se v reálu přebarvit na černo).

• 3.10.2012  14:53

Hodně nudná OVA. Téma Alenky v říši divů je už tak dost ohrané, tak proč ho ještě strkat do OVY? Aby tohle téma i přes svou profláklost zaujalo, mělo by být zpracováno zajímavě a neotřele, ale tahle OVA fakt za zhlédnutí nestojí. Animace nudná, spíš než o plynulou animaci se jedná o pohyblivé obrázky, které párkrát do animace přejdou... ani moc vtipné mi to nepřišlo. Některé fanoušky to možná potěší, ale já doporučuji neplýtvat časem a ke zhlédnutí si vybrat radši sérii filmů Code Geass: Boukoku no Akito ;)

• 15.4.2012  12:24
    TýTý 2011 (TV pořad) (2012)

Dost nudný večer, ale úplně průšvih to nebyl. Výkon moderátorek mě nijak extra nezaujal, ale nelezly mi na nervy, což je v dnešní době, kdy má status moderátor každý zoufalec, plus. Hudební vystoupení vesměs nudné, Michal David jako zpěvák roku poukazuje na to, že si tenhle stát opravdu zaslouží tu vládu, co má; ovšem vítězství Partičky a Tomáše Kluse a uvedení Radka Brzobohatého do dvorany slávy celkové hodnocení trochu vyvážily.

• 4.3.2012  11:56
    Český lev 2011 (TV pořad) (2012)

Celý večer jsem se svíjela trapností, hlavně nad neuvěřitelně afektovanou Lucií Bílou, která se stylizuje do role hrozně bezprostředního diblíka, ale nikdo kromě jejích fanatických fanoušků jí už ty rádoby spontánní udivené steny a rozmáchlá gesta nežere.

• 15.5.2011  11:48
    4teens (TV seriál) (2011)

Strašně z toho cítím tu snahu za každou cenu se zalíbit teenagerům... je to logické, když je to seriál "for teens", ale moc to tvůrcům nevychází. Já jako cílová skupina jsem se nenašla ani v jedné postavě a dialogy mi přijdou dost strojené. Ale herci hrajou celkem obstojně... a líbí se mi titulní song od Charlie Straight. Uvidím, jestli s hodnocením nepůjdu ještě níž/výš po zhlédnutí 2. dílu.

• 16.5.2011  14:07

Johohó... tak tohle mě bavilo. Budař na hrad!

• 12.8.2011  13:05

Dostal mě popisek "HŘEJIVÁ rodinná komedie", i když to vlastně není daleko od pravdy. Příjemný, zábavný a roztomilý snímek, sympatičtí a dost realističtí tučňáci a stárnoucí, ale pořád stejně vtipný Jim Carrey. Kino bylo nacpané malýma dětma a ty se bavily přímo královsky, a já s nimi.

• 26.4.2011  19:28
    Partička (TV pořad) (2011)

Docela jsem se u toho bavila. Absurdní ale je, že hlavním tahounem pořadu mělo být duo G&S a přitom za kolegy Ondrou a Igorem vyloženě zaostávají... :) Hlavně Ondra Sokol mě překvapil, fakt skvěle improvizuje. Padaly tam celkem vtipné hlášky, někdy míň, někdy víc... Ale dostalo mě, že to stáhli z obrazovek kvůli nízké sledovanosti a ten orosený buřt Novotný a jeho Trampoty Prima furt vysílá... mohlo jim to vydržet trochu dýl,no, tak beznadějný to nebylo:)

• 30.12.2011  12:06
    Puberťáci (TV seriál) (2011)

Co to kurec udělali s britskýma Skins....? Už ten nápad, proč dělat remake - zaměřený na americké publikum, to je docela urážka Britů podle mě. Nebo snad Amíci nerozumějí britskému přízvuku? Americká verze je fakt nudná. Nemá to vůbec spád, švih, herci mi splývají do jednoho, ani se mi zdá, že pořádně neumějí hrát. Hudba taky nemá takové koule, jako v UK verzi. A MTV samozřejmě vysílá ten shitózní remake s opravdu sexy českým názvem "Puberťáci"....lovely, opravdu. (jak by řekla blonďatá Cassie!)

• 6.5.2011  14:58
    Trampoty (TV pořad) (2011)

Hnus. A tohle dávají v hlavním vysílacím čase. Velebnosti, jdu blejt.

• 2.5.2011  21:05
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

Panebože, kdy už tyhle trapárny skončí, první řada - super, druhá řada, fajn, třetí, čtvrtá, desátá, šedesátá... a v tomhle ročníku je ještě ten egomaniak Vrbovský, jinak taky autor vysoce intelektuálního hytu "čo ti jebe"., v porotě...., no to už je fakt konec.

• 11.12.2011  14:22

Kdo jiný by měl zfilmovat Alenku, vrchol barevné absurdity, než Tim Burton? Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli mám radši jeho temné depresivní snímky jako Sweeneyho Todda nebo Mrtvou Nevěstu (jo, i když všichni blahořečí, jak byl ten film vtipný, mně je po zhlédnutí vždycky do pláče), nebo vizuálně oslepující díla, mezi které patří Karlík anebo Alenka. Alenky jsem se tudíž trochu bála, jako dítě jsem ji nerada četla, protože jsem si ten svět vždycky představovala takhle barevně a hrozně mě to znervózňovalo. Burtonův snímek moje obavy naplnil, ale přetvořil je do úžasu. I když jsem si od první chvíle připadala jako na LSD tripu (nebo spíš sjetá houbičkama, které tam byly všude?), postupně se mi to začínalo líbit. Všechny ty absurdní postavy, zpitvořené dvojčata v kalhotách, královna s velkou hlavou (pff, i když mám Helenu Bonham Carter fakt ráda a většinou postavy, které ztvární,patří k mým nejoblíbenějším, tuhle ženskou jsem si opravdu neoblíbila; pryč s krvavou babou!!), potrhlí králíci, punk-rock vegan pacifistka, jak bílou královnu trefně nazvala Anne Hathaway, byla k sežrání s těmi jejími rozevlátými gesty. Alenka jako dospívající skoroAlenka byla dost zvláštním a nečekaným okořeněním. Vypadala trochu jako zombie, ale místo těch rozličných šatů jí měly hned na začátku navlíct to brnění, ve kterém se mi moc líbila. Kočku Šklíbu chci okamžitě jako svého mazlíčka! A samozřejmě Kloboučník - Johnny Depp nezklame nikdy; ten jeho tanec na konci mě rozsekal. Kdybych byla Alenkou, vykašlala bych se na nějakou cestu do Číny, zůstala bych v Wonderlandu, vzala bych si Kloboučníka a celé dny s ním hledala odpověď na otázku, proč je havran jako psací stůl. Rozepisuju se jak magor, shrnu to - Alenka je řemeslně perfektně zmáknutý film, báječná výprava, skvělé masky a kostýmy, kouzelná hudba Dannyho Elfmana (co taky čekat, že), excelující herci. Říše divů podle Burtona je šílené, duhové místo, kde nic nedává smysl, a zároveň to do sebe nějak podivně zapadá. Je jasné, že kdekomu tahle všechno-jen-ne-pastelová země nesedne, ale z Alenky, což je, přiznejme si, pohádka pro děti založená na jejich schopnosti ponořit se do snového světa, se žádné hluboké dílo vytvořit nedá. Proto Alenka do puntíku splnila má očekávání - je to fantastický výlet do podivuhodné říše, během kterého skvěle zapomenete na realitu - a buď se nebudete moci dočkat, až se do ní vrátíte, nebo se budete chtít válet mezi modrými hříbky navěky.

• 13.6.2011  17:39
    Alma (TV film) (2010)

Příjemný film s dobrým tématem a roztomilým psem (psy?) v hlavní roli. Tereza Nvotová se mi v roli Marie líbila moc...

• 6.11.2011  13:13
    Kurošicudži II (TV seriál) (2010)

Omlouvám se Cielovi, pokud jsem si na něj někdy stěžovala, že je fracek. Oproti zvrhlému Aloisovi (ten jeho jazyk a kraťásky mě budou strašit ve snech ještě dlouho) je ztělesněný milius. Clauda jsem měla ke konci celkem ráda, ale jeho konec se mě rozhodně nijak nedotkl, měl, co si zasloužil. Konec jsem nečekala, vzhledem k obecně chladným a zklamaným reakcím jsem čekala smrt Sebastiana nebo Ciela; byla jsem příjemně překvapená. Oproti jedničce je dvojka temnější, ale taky zamotanější a těžší na pochopení. Má jen 12 dílů a je z toho cítit snaha nacpat příliš akce do jedné epizody, která pak jde na úkor kvality. Obsahuje taky na můj vkus až příliš fan servicu (nechápu, proč nemohla mít Hannah místo éček jen déčka), ale anime (dle mého) nekleslo pod laťku kvality nastavenou první řadou. Ne moc.

• 8.7.2011  14:24
    Mladší o pár let (TV pořad) (2010)

Lol.

• 5.6.2011  13:22
    Prominenti (TV pořad) (2010)

Ale fuj...

• 22.8.2011  11:33
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Až budu chtít zhubnout, tak se na tenhle pořad začnu dívat pravidelně. Sledovala jsem to párkrát a vždycky jsem pak ztratila chuť na jídlo nejmíň na týden. Třešničkou na dortu je vždycky "zábava", kterou hostitel vymyslí a taky to, jak se mu hosté rozlízají po domě a čmuchají. Ale co neudělat pro to, aby se jeho xicht a bejváček ukázal na hodinu v televizi a sousedé měli o čem plkat, že....

• 17.10.2011  18:53
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Když jsem poprvé slyšela o tom, že se BBC chystá stvořit seriál o Sherlocku Holmesovi zasazený do současného Londýna, moje pocity byly hodně smíšené. Že se toho chopili Britové a ne Američané, to bylo snad jediné, co mě trochu uklidňovalo. Stejně jsem si ale pilotní díl pouštěla se silným despektem. Ale pak...! Nevím, kde se představitel Sherlocka, Benedict Cumberbatch, schovával celý můj život, ale tak brilantního a charismatického herce musel vybrat sám Bůh. Rozhodně jsem si takhle Sherlocka nikdy nepředstavovala, o to víc jsem mu propadla. Martin Freeman aka Watson má takový vtipně utrápený výraz, ale role mu sedí a oba dva hl. aktéři tvoří opravdu sehranou dvojici. První díl mě naprosto odrovnal - děj má spád, nepokulhává, vše perfektně sedí, sice člověk párkrát zapomíná, že se fakt jedná o Sherlocka Holmese, ale mně osobně to vůbec nevadilo. Naprosto mě rozbily hlášky - námatkou - Andersone, mlčte, snižujete IQ celé čtvrti. Jsem v šoku, podívejte, mám deku... Buďte zticha! Nic jsem neřekl. Přemýšlel jste, a to ruší. Holmes v podání Cumberbatche je asociál, trochu psychouš, ale když začne skákat a jásat, že sériové vrahy miluje, nemůžete nic než se smát, trochu děsit a zároveň hltat každé jeho slovo. Vtipná mi připadala taky vsuvka s otázkou homosexuální orientace, vzhledem k tomu, že mě samotnou, přiznám se (jsem asi trochu úchyl), během čtení detektivek hodněkrát napadla... všechny tři díly jsou jednoduše brilantní, poslední s Moriartym je sice trochu osudový, ale pořád tam je naděje, takže doufám, modlím se, přeji si další díly... mezitím si seženu Sherlocka v originále s tím úžasným britským akcentem. Edit po shlédnutí druhé řady: FU*K MEEEE!! Chci třetí řadu! *fangirl scream* Ten konec... oh my Moriarty. I'm sherlocked as hell O_o.

• 27.4.2011  15:25
    Soukromá dramata (TV pořad) (2010)

Super! Je evidentní, že koncepce je stejná jako u pořadu Na vlastní oči. Ale to mi nevadí, ba právě naopak. Klímu mám ráda a John se svojí strašnou intonací už tam neoxiduje, nahradil ho Kroupa, který s Klímou tvoří sehranou dvojici a baví mě, jak se navzájem špičkují :). Jen tak dál!

• 2.5.2011  16:59
    TOP STAR (TV pořad) (2010)

Koho mají tyhle žvásty zajímat? Už ten název...!! A výběr moderátorky taky opravdu skvostný :) Ivanka Gottová a pak ta "pornohvězda" Gavriely... samé lepší. S Něrgeševou úroveň stoupla tak o setinu procenta, ale pořád je to televizní bahno.

• 30.1.2012  18:37

Na tenhle seriál jsem se začala dívat z akutní potřeby rozplývat se nad nějakýma bishíkama, a tady v tomhle anime je jich opravdu požehnaně. Čekala jsem, že anime mě tak po 5 dílech přestane bavit a skončí ve složce "nedokoukané", ale hned po pár dílech mě chytlo, především díky Hotsumovi, který je neskutečně vtipný a navíc mluví hlasem nejvíc sexy démona v dějinách anime (jo, Sebastian Luku trumfne) a taky Kanatovi, který fakt docela překvapil (ale v mozku mi pořád straší ta strážnická čepice, kterou nosil ke konci). Ovšem zhruba v polovině už opadlo okouzlení animací a děj skvěle dokreslující hudbou, a tyto pocity vystřídala nechuť plynoucí z neuvěřitelné plochosti hlavních postav. Yuki s tím svým "já se pro všechny obětuju", které mu ostatní opláceli naprosto neadekvátní láskou, byl neuvěřitelně otravný. Luka jakožto démon toho taky nic moc nepředvedl, nechápala jsem, proč má chuť se zahazovat s nějakým božím světlem. Nakonec jsem fandila té "špatné" straně - představitelé zla byly o dost zajímavější postavy. Proto jsem se bála konce - a oprávněně. Nebudu spoilerovat, ale tak špatný konec může vyústit jedině v druhou řadu - jinak není možná. Ale dva roky a furt nic. Ale pořád doufám, takže nechávám lehce nadnesené 4*...za ten soundtrack, animaci a bitvy.

• 2.5.2011  21:10
    16 a těhotná (TV pořad) (2009)

Tak aby se neřeklo - tenhle pořad nabízí odstrašující příklady a možná se díky němu narodí nezodpovědným teenagerkám o pár dětí míň...

• 18.5.2011  15:47

Líbilo se mi to, ale odmítám se z toho posrat.

• 2.9.2011  15:55
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Pohlreich je chlap na svém místě, i když je mnohdy přesmíru sprostý a arogantní, na druhou stranu jeho hlášky stojí za to, a co teprve když začne vařit. Jen je mi někdy hodně nevolno z toho, co vidím v těch kuchyních...

• 3.8.2011  14:29
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

Trochu mindfuck, ale v určitou noční hodinu a s něčím v krvi se u toho dá dost dobře zasmát. š š š štěně! Plamínek je nenahraditelný, ale jeho kolega Aleš Fajx si ugradoval svou verzi šambaly a má stoprocentně připravené čakry, takže Vlastíkovi směle šlape na paty:))

• 22.6.2011  14:52
    Frajeři (2009)

Nebavilo mě to teda ani trochu, (nejsem fanoušek filmů tohohle typu) ale ta animace, ta mě prostě dostala :)) Skvělá práce. Je nutno uznat, že atmosféra francouzského ghetta je skutečně autentická.

• 18.5.2011  15:32

Z tak mrazivého témata (které o to víc podporuje to, že jde o ryze pravdivý příběh) se dalo rozhodně vytřískat víc... + za celkem nečekaný a (Hynkovi) zasloužený konec.

• 1.7.2011  12:49
    Katka (2009)

Syrový, nepřikrášlený, zdrcující obraz drogové závislosti. Některé scény jsou opravdu hnus. Ale tak to má být - a koho i po zhlédnutí tohohle napadne zkusit jakoukoliv tvrdou drogu, tomu už fakt není pomoci.

• 18.5.2011  15:30
    Normal (2009)

Napínavý, dobře natočený thriller - ano, kupodivu, český film neklame názvem, ale já se opravdu bála (místy). Může za to rozhodně Kňažko, který hraje tak, že mi mráz olezl celá záda. I když se brání srovnávání s Hopkinsem aka Hannibalem, je to srovnání na místě a já jsem z něho ten kus geniálního zločince Lectera cítila. I mladý právník v podání Gajdoše mě překvapil, nejen že se na něj hezky dívá, ale jeho postava se i zajímavě vyvinula. Obsazení Havlové jsem se trochu bála, ale seděla mi tam skvěle... líbilo se mi to. :)

• 27.8.2011  12:24
    Orphan (2009)

Tomuhle říkám horor! Skvělý výkon Isabelle Fuhrman; roztomilé, byť mírně výstřední děvčátko, ale to, co se z ní vyloupne později, z toho už pořádně mrazí... I její adoptivní rodina není tak neposkvrněná, jak se zdá. Film moc hezky graduje a alternativní konec a Roden už jsou jen třešničkami na dortu.

<< předchozí 1 2 3 4 5