Avatar (2009)

Tenhle úchvatný snímek s nádherným posláním a dechberoucími efekty jsem v IMAXu zhlédla 3x a šla bych do toho počtvrté. Překrásné a po všech stránkách dokonalé veledílo. Bravo, Jamesi!

Bílá masajka (2005)

Film zdaleka nedosahuje kvalit své strhující předlohy, kterou jsem zhltla několikrát a spolu s dalšími třemi pokračováními patří k mému oblíbenému čtení. Kniha podle skutečných zážitků Corinne Hofmann je záživná, napínavá, plná emocí a zvratů. Až na několik málo silných momentů mi tohle všechno ve filmu chybělo. V knize jsem se do hrdinky vžila okamžitě, ve filmu to tak jednoduché nebylo. Díky snímku jsem se však na chvíli přenesla do nádherné drsné milované Keni, kterou jsem párkrát navštívila, a těším se, že se tam ještě vrátím. Z lásky k předloze a z lásky ke Keni dávám **** .)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

"Jak dny ubíhají, smiřujeme se se smutnou pravdou, že jsme sami v bezbožném, pustém, nepřátelském a nesmyslném vesmíru. Přesto..se musíte smát, viďte?"

Čistá duše (2001)

Perfektní herecké výkony v překrásném, právem oceněném a dosti působivém snímku o tom, že peklo existuje pouze v našich hlavách. Moje srdcovka.

Čtyři v tom (2013) (seriál)

Pro mne nyní velmi aktuální téma :)

Dallas (2012) (seriál)

Hodnoceno zatím po 14. dílu 3. série . Je to nervák :)

Dexter (2006) (seriál)

"Tonight´s The Night." Inteligentní, originální, návykový thriller s kvalitním scénářem, brilantně vykreslenými charaktery a skvělými hereckými výkony. Dex je cool a já při jeho sledování občas zapomínám dýchat .) 23.9.2013: Mondays will never be the same.

Dobrovolně pod nůž (2007) (TV film) odpad!

"Příroda to nezvládla." "Tady je třeba to trochu upravit, ať to vypadá přirozeně." "Prsa typu Playboy." "Teď jsem to doopravdy já."

Dr. House (2004) (seriál)

Na drsném, břitce vtipném a charismatickém Gregovi mám poměrně solidní závislost.

Frozen (2010)

Hodně napínavý a silně sugestivní film, který jsem od začátku do konce prožívala dosti intenzivně. Dokonale děsivá atmoška. Mráz běhající po zádech. Krev tuhnoucí v žilách. Slušná práce. A já prostě nemůžu jinak, než dát ´plnej kotel´.