Všechno nebo nic (2017)

Bože.. jak něco takového můžeš dopustit, aby vzniklo?! TO jsem si říkala od začátku do konce.. vstup 15+, nicméně film dějově něco jako deník princezny pro 14ti leté naivní pipenky, které buď bulí nebo se smějí a stále ještě věří v lásku která hory přenáší.. chvílemi jsem netušila, zda jsme si nezaplatili spíše porno místo celovečerního filmu.ato nejsem puritánka..ale ty lidi se tam na sebe neustále vrhali jak zvířata.. a pak světe div se, hlavní hrdinka opět těhotná :-o konec světa..

Dítě Bridget Jonesové (2016)

nic moc.. čekala jsem od toho mnohem víc vzhledem k hodnocení na této stránce a vzhledem k dokonalosti předchozích dílů.. navíc nechápu jak si mohla vybrat nesympatického Marka místo krásného Jacka, který by se pro ni roztrhal.. ač už to s tím dítětem bylo jakkoliv..O.o

Ghoul (2015)

Jedna hvězda a to jen kvůli tomu, že to natáčel Čech!! Nic horšího jsem v životě neviděla, možná tak Spalovače Mrtvol, kterého každý považuje za úžasného, páč je to klasika, ale ve skutečnosti je to šílenost na entou... Člověk netuší, kdy konečně začíná film a kdy končí dokument, v průběhu filmu má pocit, že to režisér ani nikdo ostatní nemůže myslet vážně a že si spletl žánr filmu! Místo hororu ho čeká 86minut vykulených očí a myšlenek na sebevraždu, jestli to bude nucen dokoukat do konce..naštěstí přichází 86minuta celkem rychle a o to víc nečekaně a vy z kina odcházíte s potřebou se na vrátnici zeptat, jestli je to film na pokračování, nebo proč to ukončili tak nesmyslně a blbě... Jak řekl divák sedící za mnou - mít to menší rozlišení, tak u toho rovnou můžu spát, páč bych neviděl už vůbec nic.. a jak řekla moje kamarádka - Vidíš to černo? Taky budu kameraman, budu natáčet tmu a budu bohatá...víc vyplé kamery a tmy než celkového děje!

Hodinový manžel (2014)

ale tak jo, na české poměry po dlouhé době komedie, u které se člověk i zasměje..jen nechápu, proč v poslední době každý český film musí být založen na tom, že tam každý s každým spí a nebo aspoň vyhledává sex :D

Neutečeš (2014)

Co na tento film říct :)) párkrát jsme se faaakt lekli:D párkrát jsme vůbec nechápali..a několikrát jsme se i podivili... třeba ve chvíli, kdy zombie matka znásilnuje svého syna a přitom má na sobě stále kalhotky a jeho to zabíjí :D celý ten film je takový nedotažený do konce :D kamarádka neustále řešila, co by se stalo, kdyby došlo ke grupáči :D takže zážitek z kina byl neopakovatelný, no víckrát bych to asi vidět nemusela:) lehčí průměr za mě:)

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012) odpad!

Nevím proč...ale pohádky zaměřené na smrt mi prostě nepřijdou jako pohádky.. pohádky Tima Burtona mi nepřijdou jako pohádky pro děti.. proč? Protože ve světě jako celku už je dost krutosti, zla a nenávisti, proč ho tahat ještě do pohádek? Pohádka má být pro dítě něco, jako svět, ve kterém se cítí bezpečně..ně něco, co ho dovádí k otázkám týkajícím se smrti.. za mě tedy tyto pohádky pro děti ne. Nepustila bych je ani těm mým školáčkům v práci, ani nikomu jinému..

Cesta ven (2014)

4 hvězdy...z osobní zainteresovanosti..konečně se zde Romové neukazují jako flákačí pobírající dávky, ale jako běžní lidé, kteří chtějí žít, chodit do práce a vychovávat děti - tady daná rodina taky není příkladová, je zadlužená, mají velké prroblémy s přežitím a získáním peněz.. ale jsou i jiní... to, že je málokde zaměstnají pak zneužívají ostatní pro možnost urážek typu - běž dělat, neseď doma, nebudeme tě živit z našich daní.. jsem vš, pedagog a taky jsem byla rok bez práce, přestože mám 2 roky praxe v mš, protože nejsem dostatečně bílá.. chci žít běžně, normálně, chovat se normálně a ničím se nevyjímat, nechci být na žádných dávkách - ani jsem nikdy nebyla, protože žiji ještě u rodičů a protože otec pracuje, tak mě ten rok měl živit - podle našich zákonodárců.. ale přesto náš stát mi v tom podkopává nohy.. čím víc se člověk snaží, tím je po zásluze "odměněn"... a tak jsem ráda, že je tu konečně film, který to ukazuje tak jak to je... to že jsou mezi Romy svině - to jsou i mezi bílými, jen prostě je to běžné a majorita to neřeší.. a to, že jsou mezi Romy běžní lidé, to je taky běžné, ale to zase majorita neřeší.. řeší se jen to zlo a pak se všichni hážou do jednoho pytle, protože to je to, co media ukazují..ne to, kolik z nás dokončilo vš, kolik z nás pracuje, kolik z nás žije uplně normálně a trpí tady tím, co se okolo děje...takže za mě 4 - a to jen kvůli tomu ukončení, které se mi moc nelíbilo, jinak by bylo 5 :D

Vejška (2014) odpad!

Tak jestli tato "komedie" má společného něco s "vejškou", tak já jsem nikdy nestudovala a jsem absolutní trotl.... nejen že se to VŠ vůbec netýká - kolik lidí z VŠ chodí sprayovat zdi,že... ale prostě...celkový děj je uplně divný, mimo...zazobaný tatínek, vypatlaný syn, ožralá matka, syn v kriminále.... a nakonec letí do usa a mádl jde studovat do anglie.. to je na mě asi moc... O.o odpad

Donšajni (2013)

Bojím se k tomu cokoliv říct... skvělé herecké obsazení a tak ZPRASENÝ film.. jedna hvězdička jen za herce.. kteří si nezaslouží být označeni jako odpad..

Hvězdy nám nepřály (2014)

Původně jsem chtěla dát 3 hvězdy...nepřišel mi tento film nijak úžasnější než filmy, které jsem zatím měla šanci zhlédnout. Prostě smutná tragiromantika s docela smutným, ale až tuctově smutným dějem... ale když už jsou to 3 dny, co jsem film viděla a pořád je ve mně ten divný pocit.. pořád na ten film musím myslet a přemýšlet o životě a smrti.. až na mě docela lezou deprese :D a přemýšlím o lidech, co mi zmizeli ze života.. musím tomu filmu dát 4..přece jen.. má něco do sebe.. přece jen..ve mně zanechal - ten divný pocit.. přestože v určitých pasážích mě nudil a já ho minimalizovala abych si zhlédla zprávy na facebooku, tak má to NĚCO, podle čeho hodnotím film jako kvalitní..to NĚCO..co ve vás zanechá ten zakousnutý DIVNÝ pocit...