Comeback (2008) (seriál)

Neuvěřitelné, nejen že jsem se necitíl trapně, ale koutky mi šli do úsměvu docela často. Když to budou pilovat, tak by to mohla být první vlašťovka českého sitcomu, sice britcomům to nebude šahat zatím ani po kotníky, ale nějak se začít musí. Hlavně ať nezklouznou k humoru, jaký je k vidění v Nováckých estrádách a show. Zatim mě na tom opravdu srali jen dvě věci, smích v pozadí a Batulková. Herci občas přehrávají a občas předvedou výkon, díky kterému jsem se zasmál i vtipu, který vlastně vtipný nebyl. Doufám, že se to bude zlepšovat a dočkáme se více narážek, jako byla ta s Gottem a hudbou z Kmotra.

Svěrací kazajka (2005)

Kousek z Přeletu nad kukaččím hnízdem, něco z Dvanácti opic, malinko z Jakubova žebříku, trošku z Frekvence, hodně z Londonova Tuláka po hvězdách a pár dalších přísad známých odjinud, poté zamíchat, přidat skvělý výkon Adriena Brodyho, velice slušný Daniela Craiga a jeden mizerný od Keiry Knightley, necháme to vřít a na závěr přidáme pár uměleckých záběrů a nasládlý konec a máme hotovou Svěrací kazajku. Film s příslibem zajímavého zážitku, avšak ve skutečnosti, chuti mdlé. Pozornost si bez problému udrží až do konce, ale druhý den, si na něj nevzpomenete.

Armáda démonů: Matka slz (2007) odpad!

Naprostá debilita skládající se z záběrů na běžící a ječící hlavní hrdinku, záběrů na kozy, tupých a naprosto nelogických rozhovorů a samozřejmě scén bezúčelného násilí. Ale byli tam i věci, které mě opravdu ohromili, například když hrdinka vyhodí mobilní telefon z okna jedoucího auta, aby ji přes něj nemohli najít a hned poté požádá o odvezení k sobě domů. A fakt tam jedou. Kniha od dávného římského alchymisty, psaná v angličtině a tištěná v laserové tiskárně, je taky moc dobrá atd. Těch kravin je tam opravdu hodně. O zápletce a hereckých výkonech psát nebudu, protože ty prakticky neexistují. Takže, kdo hledáte horor, který má mrazivou atmosféru nebo aspoň nějakou atmosféru a napětí, tak šáhněte někam hodně daleko od téhle sračky. Komu stačí pohled na kozy, vyhřezlé střeva, vyteklý mozek a kopí vražené ženě mezi nohy, tak tohle je film pro vás.

The Black Donnellys (2007) (seriál)

Naprostá bomba, která bez problémů strčí do kapsy většinu seriálové produkce. Proto je stažení z vysílání naprosto nepochopitelné, nejlépe to popsal Sagittarius na nejmenovaném fóru:"Může mi někdo vysvětlit, PROČ ten seriál na NBC zrušili? Na jejich oficiálních stránkách je lidi posílají do hajzlu za stažení tak dobrý show a já se stavím na stranu oklamanýho diváka - je to jako by nám dali ten nejlepší heroin, třináct dávek který tě dostanou do nebe... a potom tě ani nepošlou domů s metadonem (rozuměj - odvysílali by druhou sérii, ale stála by za houby tak by bylo vše vyřešeno). Hlavně že Tak jde čas má už asi 10500 epizod a skončí nejdřív v roce 2009... Ale nikoho nechci odradit od koukání, jen že je to návykovka, tak bacha."

Můj miláček ráže 6,65 (2004)

S von Trierem mám docela problém, některé jeho věci mi přijdou skvělé, některé jako do sebe zahleděná, rádoby intelektuální, povinnou depresí doplněná sračka. Tohle je pro mě spíš ten druhý případ a to i když to pouze napsal, ale nerežíroval.

Vetřelec vs. Predátor (2004) odpad!

Nechutná urážka dvou největších filmových zabijáků. Tvůrci by si zasloužili Facehuggera na ksicht.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Příjemný vtipný seriál, ale kvalit Přátel rozhodně nedosahuje. Charisma postav a chemie mezi nimi je u Přátel na úplně jiné úrovni. Tady to táhnou hlavně Barney a Robin, kterým zdatně přihrává Marshall. Největším problémem je hlavní postava a vlastně celá základní myšlenka.Ono založit seriál na tom, že si chlapík nedokáže najít holku, není zrovna ideální, po pár dílech to začne lízt značně na nervy. Ted je totiž zoufalec kterej občas připomína pětatřicetiletou nezadanou ženskou, jejíž jedinej životní cíl byl, vdát se do pětadvaceti a občas zapšklou starou pannu, která zkazí každou srandu. Ten chlap je prostě tragéd, teda je to tragéd, chlap to moc neni. 65 procent.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Nepřekonatelný král postapo žánru na kterém by se dalo učit, jak za málo peněz udělat hodně muziky. Atmosféra, užasný automobilový honičky, mladej a drsnej Gibson, Gyro Kapitán a Humungus se svojí bandou(která vzbuzuje strach a respekt i přes svůj image sado-maso buzíků) dělá z tohoto filmu kult.

Horem pádem (2004)

Další tragikomická, moralistická sračička.Další film, s jehož pohledem na čechy se nemůžu ztotožnit.

Transformers (2007) odpad!

Je to barevný, hejbe se to, bouchá to a je to neskutečně debilní, nic víc se o tom filmu říct nedá. Ztracený dvě hodiny života.