Simon Sez (1999) odpad!

Dennisi zůstaň proboha u basketu.

Olověná vesta (1987)

Výborný film, který ukazuje nesmyslnost války už při výcviku, což je nejsilnější část filmu. "Polovina šlapek má tuberu, druhá polovina je u partyzánů. Takže šukej ty co chrchlaj"

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Tahle pohádka mi vždycky lezla dost na nervi, jen nevím co víc, jestli příšerně otravnej hlavní kuchař, težce nesympatická princezna, přihřátej princ, otravná hudba, veršovaný text nebo celková prostoduchost. Hvězdičku dávám jen Kazisvětovi.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Tomovi a Jerrymu prostě nejde dát cokoli jiného než pět hvězdiček.

Smlouva s ďáblem (2000)

Nenáročné dílko které mě dobře pobavilo. Tomuhle ďáblovi bych upsal duši ihned.

Tři mušketýři (1973)

Zcela určitě nejlepší a nejzábavnější filmové zpracování Tří můšketýrů. Film na který se vždycky rád podívám.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Poslední kvalitní český seriál, ať už jde o herecké výkony nebo technické zpracování. Velice příjemna podívaná.

Sin City - město hříchu (2005)

Přesný filmový přepis mého nejoblíbenějšího komiksu. Pě hvězdiček mu ale nedám kvůli některým hereckým výkonům, z nichž určitě nejhorší je Jessica Alba, která opravdu neumí hrát(bohužel skoro všechny herečky jsou sice krásné ale mizerné herečky) a ani Wilis mě nesedl, zato na druhou stranu Rourke předvedl opravdu výborný výkon a Elijah Wood mě opět přesvědčil že umí zahrát víc něž jen vystrašený výraz. Ale myslím že těm jenž neznají komiks tento film moc nedá, ono přesné přepsání komiksu není pro každého. Na závěr musím říct, že se určitě mnohem častěji vrátím k komiksové předloze než k filmu.

Můj nápadník je vrah (1995)

Spoustě lidem ten film určitě příde hloupý a brutální, ale já jsem se u něj skvěle bavil. Jason Priestly, kterého jsem znal jen z Beverly Hills(seriál který z duše nesnáším), se mi v hlavní roli lehce pomalejšího zabijáka velice líbil. Je sice pravda že skoro všechny vtipy jsou založeny na násilí a zabíjení, ale mě přišli opravdu vtipné, narozdíl od spousty fekálních a teen komedií. Můžu jen doporučit.