Otec prasátek (2006) (TV film)

Pro mě docela zklamání. Neni to vtipný, Smrť NEMÁ HLAS ZNĚJÍCÍ JAKO KŘÍPÁNÍ NÁHROBNÍCH DESEK ZA BOUŘE, Albert není ani cynickej ani arogantní, prostě moji představu dědečka na scestí vůbec nesplňuje, mágové jsou přímo otravní a absolutně nejvíc mě zklamalo ztvárnění Nobyho Nóblhocha, tohle měl bejt Noby který u sebe musí nosit osvědčení o tom, že je člověk? Na druhou stranu Zuzanka a Časnačaj jsou naprosto perfektní a výprava je na televizní produkci taky velice slušná. Kdybych měl Otce Prasátek hodnotit jen jako vánoční pohádku, tak dám jasné čtyři hvězdy, ale jako velký Prachettův fanda můžu dát jen slabé tři, spíš dvě a půl.

Já, legenda (2007)

První hodina jasně pěti hvezdičková, bohužel pak kvalita výrazně klesá, asi tak o hvězdičku za deset minut.

Nadaný žák (1998)

Nadaný žák je pro mě nejlepší Kingovou knihou, která by si zasloužila mnohem odvážnější a věrnější zpracování.

Superbad (2007)

Kdybych měl znova prožít pubertu, tak jedině jako McLovin.

Payback: Straight Up (2006)

Z drsné ale humorné gangsterky, je asi ta nejdrsnější gansterka co jsem viděl, z tvrdého ale sympatického a vtipného Portera je ten největší parchant, co si dokážete představit. Prakticky jde o jiný film, kdyby to šlo, tak dám deset hvězdiček.

Narkotika (2002)

U Narkotik mě nejvíce zaujalo zobrazení násilí, přišlo mi to tak syrové a reálné, že mě osobně bolela každá rána, co ve filmu padla.

Letiště (2006) (seriál) odpad!

Tohle nejde mít puštěný ani jako zvukovou kulisu a to díky hlasu a projevu jedné z hereček, mluví jako naprostej debil, tý bych dal maximálně němou roli v Simpsonech.

Hotýlek (1975) (seriál)

Cleese je můj nejoblíbenější Python, ale tohle mi nějak nesedlo, nepřijde mi to vtipný. Viděl jsem pouze dva díly a vůbec nemám chuť koukat se na další. P.S. Nedokážu pochopit, jak to že ČT dokáže tak skvěle nadabovat Simpsonovi nebo Trpaslíka a Hotýlku provést takovou prasárnu. Jeden z nejhorších dabingů co jsem slyšel.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Jojo, viděl jsem South Park:Peklo Na Zemi, kdo si na mě šáhne. Povídám, kdo si na mě šáhne!!!