Mia a bílý lev (2018)

Chcel som napisat komentar o tom, ako slabo slzopudny, naivny a nedotiahnuty je teto filmecek ale potom som si spomenul, vsak ja som mal tiez 10. A na Willym sme vsetci plakali, dokonca neskor som sa isiel pozriet s otcom aj na vystavu zivej mrtvej velryby, ktora bola tusim zabalzamovan alebo co, aby som videl ako obrovske su tieto tvory. No nic, pre rodinky je to skvely a poucny film, pre nas filmovych odbornikov oslahanych Willym a Skipym je to uz slabsie.

Najednou jsme rodina (2018)

Pamatam casy ked som tieto rodinne slzaky zakopaval pod zem, ked sa vsak clovek stara o nejake to dieta, ci uz jeho alebo si nejake kupil, trosku viac precitne a obcas aj zaslzi. Film pre rodicov, a ano, bohuzial aj pre tych homopohlavnych z 22 storocia.

22. července (2018)

"V celách má mimo jiné psací stůl, televizi s DVD přehrávačem, X-box, elektronický psací stroj či běhací pás." Gratulujem Europe.

Nikdys nebyl (2017)

Boze ake dobre namety..len to spracovanie..Asi som uz vyrastol z toho aby ma bavilo pozerat na postavu 50 sekund ako chodi, 35 sekund ako rozmysla, minutu ako lezi..Vychvalovana hudba mi tiez pripomina mladost za atari pocitacom...Bol to art jak svina..ci vlastne nuda jak svina, ale to je vlastne cool..ci nie vlastne

Otcové a dcery (2015)

Mam doma 4 rocnu dceru..a toto ma teda rozsekalo na padrt viac ako chirurgicka extrakcia osmicky..

Odnikud (2017)

V dobe ked nemeckymi mestami lietaju turecke macety od kebabov na dennom poriadku, a vo Francuzsku sa valaju desiatky mrtvol od zabludeneho kamionu mi pride natocit film o utociacich neonacistoch na tureckych agnostikov /haha/ jemne zvlastne. Iste, natocit atentat v opacnom garde by vyvolalo obrovske znepokojenie ale na uveritelnosti by mu to urcite pridalo, pretoze prave kvoli tomu u mna Dianka v tejto dobre stavanej drame straca. Viac vygradovat koniec by tiez neuskodilo.

To (2017)

Prvych 10 minut..potom pre deti

John Wick 2 (2017)

...takto dobre natocenu kravinu som uz dlho nevidel. Rozmyslam, ci som vobec videl film s viac mrtvolami ako dokazal vyrobit Peter Bažík..very very cool a ost tiez na 1ku. Tesim sa na trojku