Venom (2018)

Nic moc začátek trilogie, ale čekala jsem to horší. Celé to působí hrozně levně a povrchně. Hodně mě bavila bromance mezi Eddiem a Venomem, ale to je tak všechno, alespoň co se týče příběhu. Na efekty se koukalo dobře, songy byly výborné, ale scénář tomu strašně podlomil nohy. Působil totiž hrozně uspěchaně. Na to, že by tenhle film měl být páteří celého Venom versu pro příštích xx filmů, si s tím moc nepohráli. Tom Hardy je výborný herec, o tom se nemusí diskutovat. Ale zbytek obsazení? Všichni do jednoho hrozně nesympatičtí. Snad je Hardy jediný kdo má smlouvu na příští dva filmy. Snad si na příštím Carnage filmu dají trošku víc záležet. Bylo by to fajn, kdyby z toho nakonec byla dobrá trilogie. Speciálně pokud se do toho má připlést Tom Holland se svým Spidermanem. To bych ráda viděla zpracované pravdu kvalitně. 3*

Večerní škola (2018)

Hloupost, hloupost, hloupá hloupost. Nic víc k tomu nemám. Zasmála jsem se jen párkrát a vždy to bylo na účet té zoufalé matky, která měla super joky. Jinak e-e. 1*

Predátor: Evoluce (2018)

Nejsem žádný fanoušek žánru. Původního Predátora jsem viděla teprve nedávno a pouze jednou. Tenhle film je celý hrozná hovadina, ale že bych se nudila, to úplně ne. Bylo na o koukat, bylo se čemu smát (i když to tvůrci asi úplně zamýšleli) a nebylo to nijak extra dlouhé. V budoucnu se tomu vyhnu ale zas tak hrozné to nebylo. 3*

Zrodila se hvězda (2018)

Po dlouhé době jsem opět odcházela z kina naprosto ohromená. Breadlymu to za kamerou i před ní fakt sedne. Lady Gaga předvedla skvělý výkon, ale Breadly taky. Jeho ztvárnění zdrogovaného opilce je opravdu věrohodné. Až moc reálné, bolest z celého filmu úplně sálala. Heartwarming AND heartbreaking. To bylo první, co mě po skončení filmu napadlo. Muzika moc pěkná a songy nádherné. Sem tam se tam vyskytuje nějaké to cliche ale nic co by mě otrávilo. Nejvíc mě potěšilo, že vše z traileru se stalo během první půl hodiny a zbylých 90 minut jsem byla překvapená tím, čím se film stal. Šla jsem na hudební romaťárnu a dostalo se mi opravdu silného dramatu. Ráda si film pustí znovu. Možná si na něj zajdu znovu do kina. 5*

Nebezpečná laskavost (2018)

Velice podařený film. Taková odlehčená Gone Girl. Sympatické obsazení, zvraty jeden vedle druhého a konec uspokojující. 5*

Malý vetřelec (2018)

Hodně atmosférické a herecky zajímavé. Rozuzlení v podstatě takové nijaké a každý si to může vyložit po svém. Není to horor, je to takové tajemné drama. Znovu to vidět už nepotřebuji, chybělo v tom něco, co by mě opravdu vtáhlo do děje. 3*

Čarodějovy hodiny (2018)

Podařený dětský film. Takové třeba Jumanji. Je to pro děti, ale ony z toho budou mít pocit, že koukají na něco dospělého. Je to relativně vtipné, roztomilé a odsejpá to. 4*

22. míle (2018)

Film spatlaný z bůh ví čeho. Celé je to hrozně nesympatické a prapodivně matoucí. Hlavní postava nedává vůbec smysl, Nikdo nám není pořádně představen, o té organizaci taky víme prd. Vůbec mě to nebavilo a posledních pár minut jsem prospala. Až tak moc mi bylo ukradený, jak to dopadne. Plus to bylo dost předvídatelné. Opáčko si fakt nedám. 1*

Šíleně bohatí Asiati (2018)

Příjemná romantická komedie, která rozhodně neurazí. Je tam několik opravdu sympatických postav, příběh mi přišel neohraný a celkově jsem se bavila. I když je to vlastně hrozně přehnaná střeštěnost. 4*

The Children Act (2017)

Skvělé drama. Herecký výkon Emmy Thompson vás vtáhne do děje a nepustí vás až do konce. Silný příběh a ani vedlejší dějové linky nepostrádájí na kvalitě. 5* dát ale nemůžu, jelikož tomu místy chybělo tempo. 4* a rozhodně se nebojím doporučit.