Yardie (2018)

Ničím výjimečný snímek. Absolutně nezajímavý příběh, který se snaží vypadat hrozně artisticky a životopisně, nicméně nenabízí nic nového. Plus polovinu času není postavám kvůli šíleně výraznému přízvuku rozumět. Měl to byl jeden s největších filmů roku, a pro mě je to jen hrozně zklamání. 2*

Hele Muppete, kdo tady vraždí? (2018)

Neuvěřitelně nevtipná hloupost. Melissa McCarthy to maličko zachraňovala, proto ta jedna hvězda. Nezasmála jsem se ani jednou. Opravdu velice nepovedené. Jediné co stálo za to? Ending credits. 1*

BlacKkKlansman (2018)

Film je to dobrý. Tématu se ujal skvěle a moc mu toho nechybí. Bohužel je to hrozně dlouhý!!! A má to šíleně pomalé tempo. Chvílemi jsem se přistihla jak dřimám. Ale jinak příběh moc zajímavý, herecké výkony skvělé a i vkusný humor se tam najde. Bohužel kvůli tempu nemůžu dát plný počet. 4*

Pátrání (2018)

Geniální! Moc překvapivý film. Ze začátku se zdá, že film spoléhá pouze na výpravu a děj bude předvídatelný a obyčejný. Ale kdepak. Nejen že je film odvyprávěn zajímavým a, alespoň pro mě, novým způsobem, děj má spád, dává smysl, nepostrádá logiku a o zvraty není nouze. Škoda, že se jedná o film, který pravděpodobně propluje kiny bez všimnutí (pokud v kinech vůbec bude) kvůli skoro nulové propagaci. Nicméně já si tento snímek nemůžu vynachválit. 5*!

Equalizer 2 (2018)

Má to to samé co jednička, plus emoce. Narozdíl od prvního filmu se tu dovídáme trochu víc o postavě Danzela Washingtona a nabízíme se nám možnost nahlédnout do jeho minulosti. Výborný thriller s dobrou zápletkou, hudbou a atmosférou. 5*

Alfa (2018)

Film potřebuje trochu víc, než jen hlas Morgana Freemana, aby působil reálně. A tenhle film působí bohužel hrozně neautenticky. Je to takový Revenant pro děti, které nepřemýšlí. Alespoň, že je tam ten hafan. Je na co koukat. Jinak nic moc. 2*

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Jsem velice mile překvapena. Čekala jsem totální blbost a dočkala jsem se sice střelené, ale velice vtipné komedie. Akce i humor jdou ruku v ruce po celé Evropě, což bylo osvěžující. Mohlo by to být o chlup kratší, a občas se zapomíná na logiku, ale na zasmání fakt dobrý. 4*

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

No, byl to dost špatný film, ale né tak špatný, jak jsem čekala. Herecky převážně mizerné, akční scény geniálně přehnané a scénář, jako by ho psala ta malá holka (která to celé mimochodem zachraňovala). Ale na druhou stranu je to zábavné a rozhodně jsem se nenudila. 3*

Kryštůfek Robin (2018)

Nádherně nevinný a nostalgický film. Pooh má plno moudrostí a myšlenek že kterých bychom si všichni měli vzít ponaučení. No vážně. Co pak jde v životě o něco jiného než červené balónky a med? Příběh o tom jak toxické může být dospívání a jak bychom každý měli v srdci zůstat dítětem. 4*

Fesťák (2018)

Zábavný film, který místy ztrácí logiku. Ale postavy jsou příjemné, většina vtipů povedených a když už nic, Claudia O'Doherty to zachrání. 4* Klidně si někdy pustím znovu.