The Epic Journey of Dwayne 'The Rock' Johnson (2012)

Parádní dokument o Rockově kariéře ve wrestrlingu. První DVD je o jeho cestě za slávou a uznáním a další tři jsou především jeho slavné zápasy. Hodně povedená kolekce. Za mě 100% :)

The Escape (2016)

Pěkný, povedenou akcí nadupaný kraťas, ve kterém za těch pár minut tvůrci stačí zničit spoustu vozidel. Rozhodně bych z toho rád viděl plnohodnotný film. 80% :)

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Tak jak jsem se těšil na trojku, tak mě zklamala na plné čáře. Některé gore scény jsou zábavné (třeba kastrace), sekretářka je pěkná, obsazení obou parchantů z předchozích dílů do nových rolí potěší, už to prostě není ono. Než se bude vůbec stonožka konat, tak je před tím změť bláznivých scén vypsychlého ředitele věznice a jeho účetního. Ještě mě potěšilo cameo Erika Robertse. Tak nevím, největším masakrem zůstává druhý díl, nejhororovější první a tady to už je jen taková bláznivina, která mě už nevzala ani na dvě hvězdy. Za mě tedy 20% a celkem zklamání.

Thelma (2017)

Nevím, celé mi to přišlo takové nemastné neslané. Já se u toho celkem nudil. Pár momentů zajímavých, ale jako celek nic moc. 30% :(

The Philly Kid (2012)

Na tento film jsem přišel náhodou, díky M. J. Whitově filmografii. Osobně jsem čekal alespoň takovou roli, jako měl v Never Back Down 2. Bohužel se tu jen párkrát mihne. Na druhou stranu má hlavní hrdina taky něco do sebe. Zezačátku nenápadnej týpek se po řádném tréninku rozjede a buší to v kleci jak drak. Hlavně poslední fight je jako by člověk koukal na UFC. Příběh je obyčejnej, jednoduchej, ale určitě fanoušky žánru neurazí. Za mě 80% :)

The Punisher (2017) (seriál)

Seriál mě docela překvapil. Po Frenkově jízdě v Daredevilovi jsem čekal o hodně víc akce. To co je zde namícháno je spíš drama a akce je ze začátku v pozadí. Postupem příběhu však přitvrzuje a co se děje v posledních epizodách první sèrie je fakt brutus. Jon zahrál svou roli tak, jak si to přál snad každý fanda comicsové předlohy. Ostatní role také paráda. Přes pomalejší a místy trochu nudný začátek vše vygradovalo do celkem emotivního finále, při kterém stávají chlupy v zátylku. Jako celek vidím první sérii na 90% a velká spokojenost. Druhá série místy utahaná, ale i tak stojí za to. Finální vznik Punishera jak ho znám z komiksů potěšil. Za mě 86% :)

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Pěknej a dost brutální kraťas, kerej bych rád viděl jako začátek celovečeňáku. Za mě 90% :)

The Shrine (2010)

Celkem slušný horůrek o dvouch reportérkách a fotografovi, kteří se vydají prozkoumat polskou vesničku, která je vždy posledním místem, kde byli spatřeni pohřešovaní turisté. Místní obyvatelé cizince vyhánějí, ale zvědavcům to nedá a vstoupí to lesa, kde najdou podivné mlžné místo.... U tohohle filmu se určitě nikdobát nebude. Krve je zde spousty a vraždění je celkem originální. Nejde o klasickou vyvražďovačku a konec filmu mě celkem překvapil. Za mě 55% :)

The Starving Games (2013)

Parodie se vcelku povedla i když má i horší, nudnější pasáže. U některých scén jsem se i zasmál, takže to účel splnilo. Filmek na jedno podívání. Je zde vše, co je v dnešních parodiích, takže o nechutné scény neni nouze. Za mě 55:)

The Ultimate Fighter China Finale: Kim vs. Hathaway (2014) (pořad)

Hioki vs. Menjivar 4* První kolo nic moc, ale od půlky druhého kola pěkná taktická podívaní........... Mitrione vs. Jordan 4,5* Parádní, celkem rychlej stikovej zápas. Spíš boxerskej ukončenej pěkným K.O. ........... Sai vs. Lipeng 4* Podařenej zápas, hodně na zemi v pokusech o submisi. Je zde i trochu krve. .......... Kim vs. Hathaway 4* Parádní zápas hodně technickej, svižnej a plnej tvrdých úderů. Ukončenej tvrdým K.O. Celkově povedenej event, ve kterém se mě osobně líbil nejvíc zápas Mitrione vs. Jordan. 81% :)