Aashiqui 2 (2013)

Celkově nudný film, ve kterém se mi líbila max. jedna písnička a to je na indi film hodně málo. Shraddha byla celkem v poho, ale jení protějšek je spíš na pěst. Za mě 30% :(

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Tento fantasy snímek má netradičního hlavního hrdinu, a to Abrahama Lincolna amerického presidenta. Abe je zde představen jako nemilosrdný lovec upírů. Jako malý byl Abe svědkem, vraždy své matky. Tu zavraždil místní podnikatel, se kterým měl jeho otec toho dne konflikt. Aby toho nebylo málo, podnikatel byl upír. Když Abe dospěl, vydal se zrůdu zabít a málem ho to stálo život. V poslední chvíli Abeho zachrání lovec upírů Henry Sturges, který ho naučí, jak s upíry bojovat.... Tento netradičně pojatý historický fantasy film má spoustu nelogických, až přehnaných situací, u kterých člověk jen kroutí hlavou. Já osobně vidím tyto scény a celý film, jako odreagovačku, u které jsem vypnul a bavil se. Jsou zde parádní efekty, pěkná hudba, která filmu sedla a příjemné herecké obsazení. Mě se filmek líbil a nechápu, co od něj kdo očekával, že dostává tak ubohý hodnocení. Už v názvu je jasný, že se film nebude brát vážně, a že v něm budou nejrůznější blázniviny. Za mě 80% :)

Accident Man (2018)

Pěkný akční béčko se spoustou pěkně natočených soubojů, vydařeným obsazením a jednoduchým příběhem. Film bych o něco zkrátil, aby byl svižnější, ale jinak nenudí a najdou se zde i vtipné momenty. 80% :)

Ad Astra (2019)

Viděno v IMAX a musím říct, že vizuálně pěkně udělané. Příběh je zajímavý. Akce zde není skoro žádná, takže po téhle stránce ve filmu moc k vidění není. Hodně se zde povídá, přemýšlí a děj se pomalu posouvá ke konci. Popravdě jsem ani nevěděl na jaký film jdu a výsledek mě celkem rozhodil. Nějak nevím, kam bych film zařadil. Za mě zajímavé dílo, kterému dávám 80% :)

Admirál (2015)

Hodně silný příběh se spoustou emocí nenechá vydechnout po celou dobu stopáže. Osobně jsem nečekal tak výpravný velkofilm a příjemně mě překvapilo, jak skvěle vypadají námořní bitvy s desítkami lodí. Efekty mohou spláchnout kdejaký Hollywooďák. Akce je zde opravdu víc než dost. Co se týče příběhu, tak ten nám ukáže nejen soukromí de Ruyterovi rodiny, ale i rozepře ve vládě a zrádné intriky. Všechno to dění vyzdvihuje skvělý soundtrack. 90% :)

Aeon Flux (2005)

Pro mě je tahle sci-fi podívaná taková nadprůměrná pohádka, ve které jsou sem a tam pěkné nápady,občas povedené efekty a i jednoduchý příběh na odreagování. Dalším plusem je Charlize, které to tu sluší i s černými vlasy. Co je dost na prd je střih v akčních pasážích, kde není pořádně vidět, co se přesně děje a kazí to celkový dojem z těchto scén. Hudba mě ničím nezaujala. Za mě 60% :)

A Flying Jatt (2016)

Pěkný indický super hrdinský film, ve kterém Tiger předvedl opět spoustu parádních bojových scén. Efekty jsou pěkné a neurazí.Odlehčený styl s hudebními vložkami mi sedl a dávám 85% :)

Agent bez jména (2010)

Osobně to vidím jako průměrnej akčňák, kterej nenabízí nic, co by nebylo vidět jinde. Tady je to ale podáno místy hodně divnou kamerou. Když už tu jsou nějaký bitky, tak jsou podivně stříhány, až neni skoro nic pořádně vidět. Příběh neni špatnej, dokonce i místy překvapí, hlavně na konci. Austin je v roli agenta, kterýho postihla amnézie po velkém traumatu, celkem uvěřitelnej a jede si svoje jako v jiných filmech. Pak tu máme jednu pěknou doktorku a zbytek je jen banda lidí, na které si po pár dnech člověk ani nevzdechne. Celkově to není špatný a bez problémů si to někdy pustím znovu. Za mě 60% :)

Agent bez minulosti (2002)

Skvělý špionážní film, který má napínavý příběh, hodně reálné souboje a pěkně natočenou akci. Povedený začátek série. Damon je jako Bourne nezapomenutelný a je to jeho životní role. Za mě 95% :)