Deník nymfomanky (2008)

Zajímavý nápad ve velice špatném provedení. Nemělo to žádnou štávu, bylo to zbytečně utahané a také mi přišlo, že po půly filmu režisér už nevěděl, co tam má přidat, proto se rozhodl "improvizovat" a flákat tam scény, které by to do dotáhly do těch 95 minut. Neprocházet se tam Belén Fabra věčně nahá, nebýt tam každou druhou scénu sexu, jednalo by se o jasný odpad, ted abych nevypadal jak blbec hodím alespoň jednu hvězdu

Deník zabijáka (2007)

Hodnotit z pohledu komedie-> naprostá zbytečnost. Jako thrillerový snímek ovšem velmi slušný a koukatelný snímek. Nikdo se z filmu nesnaží udělat trhák a všechnu slávu strhnout na sebe a tím se pokusit film vylepšit. Tím film zůstává na stejné urovni, na kterou ji DAhl posadil. Není nijak vysoká, ale aspon ty pády nebudou tolik bolet.

Denní směna (2022)

Koukatelná jednohubková zábava. Žádný vetší smysl v tomhle nehledejte. V dnešní době i celkem unesitelná stopáž.

Denní světlo (1996)

Stallone jako akční hrdina zachrání všechny ze zapadlého tunelu. Proč i v tomto díle musí hlavní hrdina vylézt z vody i kdyby měl třeba obě nohy zlomené ? dobře, je to Sylvester, ale když by jednou scénárista udělal výjimku, určitě by se to zvedlo na hodnocení

Den patriotů (2016)

Hlavní problém filmu je především scénář, snažící se extrémně akčně popisovat tragickou událost, která není na papíře nikterak poutavá, a nejsem si zcela jistý, zda se hodí pro zfilmování. Berg v rámci možností natočil maximu, co šlo a podařilo se mu poslední část filmu přenést ve stylu Patroly, sugestivně a realisticky. Nedá se upřít snaha pracovat s hrdiny tragické události, ale samy o sobě nejsou tolik zajímavé, aby táhly film a některé dostávají minimum prostoru. Typický závěr se skutečnými účastníky vyzní úplně do prázdna a cílená podbízivost vyloženě hraje na nervy. Co mi vadilo, tak určitá přehnanost zpracování a jakým způsobem všichni táhnou za jeden provaz, včetně "úředníků". Chápu, že taková tragédie lidi spojuje, ale zajímalo by mě, nakolik z toho byl odraz skutečnosti.....

Dentista (1996)

Ač velmi lacinný, strohý a jasně předvídatelný horor, kterému však zůstává ta krásná zubařská atmosféra. Chtěl jsem sice víc krce, víc oběti a vytrhaných zubů, které se mi bohužel nedostalo, tak i v tomto šálku je něco, co bych rád dostal i v druhé porci. Naprosto skvělý Corbin, který je vážně bezva jeho psychopatická stránka nemá jen tak obdoby (snad jen Jack Bauer mu šlape na paty). Zkrátka, trošku zamíchat a nalít podruhé.

Dentista 2 (1998)

Druhá porce je tu a já se bál, abych se zbytečně nespálil. Měl jsem štěstí a nelituju těch 100 minut, které jsem Corbinovi obětoval, protože lidé tu jsou bezmocní a krev stříká poměrně proudem. Nebyl vůbec problém se vžít do pachatelovy kůže. Tento fakt není kvůli Yuznaovi, nýbrž právě kvůli Corbinovi.

Desperado (1995)

Takhle se to dělá. Hezky po Rodriguezovsku. Bez násilí a v poklidu :-)

Děti kukuřice (2009) (TV film)

Dost svůdný začátek, který se promění ve snůšku stupidních kokotin a frmol dětí, ve kterém sotva poznáte, kdo je kdo. Navíc rozpor mezi hlavními hrdinami, je něco strašného, až se to nedalo poslouchat. Nicméně, ten frajer si zasloužil přežít.