Muž na laně (2008)

skutocne dobre urobene, krasne zabery a vyborna hudba. odpovedajuca gradacia (niekto tu spominal nudu? to asi videl iny film) a uprimne spovede zucastnenych.. aj ked prave hlavny predstavitel mi prisiel ako trochu (trochu dost:) magor, inak by to asi nedokazal. dokument nesie okrem toho aj iste posolstvo.. rozhodne odporucam

V temnotě (2008)

scenar a rezia dost zaostava za vizualnym prevedenim co sa kamery, farebnosti a vypravy tyka.. velmi pekne

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

asi som na zaklade predchadzajucich komentarov a hodnoteni od tohto filmu cakal prilis vela, no dostalo sa mi len ukazky ludskej neschopnosti viest diskusiu, stupidity a zaslepenosti niektorych ludi (coho mam pokrk uz v beznom zivote a divat sa na to este aj v telke..). vadila mi na nom najma prilisna okatost prezentovanych domnienok.. akoby reziser nepocital s inteligentnym divakom

Lost Tomb of Jesus, The (2007) (TV film)

fajn ako sumar doterajsich poznatkov, ktore jednotlivo uz dlhsiu dobu registrujem. kazdopadne dokument neprinasa nic nove ani objavne, aj ked sa tak snazi tvarit

Uloupené Kosovo (2008) (TV film)

jedina skoda, ze nedali priestor aj druhej strane..

Můj strýček (1958)

tento druh humoru mi proste len asi nesedi, ale ani po tretom filme od Tatiho som nenarazil na film ktory by ma bavil

V Hlubokém hrdle (2005)

Na rozdiel od samotneho snimku Deep Throat, ide v tomto pripade o velmi putavy a objektivny dokument s vypovednou hodotou. Viac takych..

Muž z Acapulca (1973)

Reklama na Belmonda, alebo takto sa tvoria idoli.. s par fajn scenkami

Appaloosa (2008)

Dobre zahrana westernova drama s velkou mierou reality, co mi bolo na filme velmi sympaticke.

Zrcadlo (1975)

Z Tarkovskeho tvorby mam radsej obraz ako pribeh a inak tomu nieje ani pri tomto filme. Pribeh nejak extra neoslovil (a mozno sa mi len nechcelo az tak hlboko zamysat), ale tie zabery.....