Happy End (1967)

Absolútny svetový unikát a zároveň vynikajúca komédia. Tak dobre som sa uz dlho nezasmial :)

Cigán (2011)

v skratke.. som len cumel, ze "toto je slovensky film?" "wow". inak povedane, skvele herecke vykony, kamera, spracovanie, hudba, autentickost.. mam rad filmy po ktorych nemam pocit, ze by som tie dve hodiny dokazal stravit aj zmysluplnejsie. pre mna osobne velke prekvapenie, kedze slovensku kinematografiu zrovna nejak nemusim a tak toto dielo povazujem asi za najlepsi slovensky film tohto storocia zatial... aj ked teda, mozno to bude prave tym, ze nieje cisto slovensky aj ked zaroven chapem aj iste vyhrady v nie natolko priaznivych komentaroch, kazdopadne nic lepsie sme tu dlho nemali....

The Dark Side of Porn (2005) (seriál)

ako uz bolo spomenute, jednotlive diely sa od seba kvalitativne lisia a tak volim strednu cestu.. ale celkovo pokladam za vydarenu seriu

Mrtav 'ladan (2002)

Patri skor k slabsiemu priemeru komedialneho zanru z danej oblasti, ale stale to nieje uplne zle. No rozhodne som cakal viac..

Ink (2009)

Neskutocna zlatanina.. aj ked uznavam, ze vizualne zaujimavo spracovana. Hviezdicka navrch za naozaj uzasny soundtrack, aj ked mi to nadsenie z neho film celkom kvalitne pokazil. Tento chlapik ma rozhodne na viac a myslim, ze Winans je vsestranne sikovny clovek a este o nom budeme pocut.. a mohol by sa mozno viac zacat venovat hudbe :)

Pařba v Bangkoku (2011)

najlepsia novodoba komedia aku som mal moznost za hodne dlhu dobu zhliadnut.. na druhom mieste je prvy diel. skutocne vydarene.. a som velmi poteseny tym, ze sa este tocia komedie pri ktorych sa dusim smiechom :)

Historie Marihuany (2008)

objektivne, dobre a putavo natocene.. dokonca som sa dozvedel aj par novych veci. NG opat nesklamalo, rozhodne sa oplati vidiet aj ludom co sa o cannabis nejak extra nezaujimaju

Dorei (2007)

reziser by si mal v prvom rade ujasnit pojmy. cloveku sa ani verit nechce, ze je to film z roku 2007. premyslam co som si mal z toho filmu akoze vziat, resp. co mi chcel ten film ponuknut. naozaj by ma zaujimalo co tu (a nie len tu) viedlo ostatnych uzivatelov k tak vysokym hodnoteniam.. srsi z toho amaterizmus po kazdej stranke

Topâzu (1992)

zo zaciatku vyzerajuce slubne, ale film sa vlastne za cely cas nikam nepohne.. par lepsich momentov, ale film nezachranuje. neschopnost hlavnej postavy mi liezla cely cas na nervy a nejakeho pokroku sa samozrejme tiez nedockame. biedne zahrane sexualne scenky a trapne poukazovanie na to cim vsetkym si musi chudatko prejst. nehovoriac o tom, ze film vyzera ako nizkorozpoctove becko zo sestdesiatych rokov

Ninja commando (1982)

tak ako tu uz bolo nie raz spomenute.. tiez ide moju srdcovku z detstva a aj ked po opatovnom zhliadnuti to uz take super nebolo, spomienky nepustia. neda sa inak :)