• Rodinný

Bola raz jedna škola (2020) (seriál)

Síce ma tento serial cca 20%, ale mna sa tento serial paci. Ja som Jožko, a ja Stella a ja Branko ...

Ježek Sonic (2020)

Zhliadnute v kine. Pribeh dobry, Jim Carrey ako zaporak to v pohode zahral, ale proti Sonicovi bez sance. U mna 70%.

Děda je lotr (2016)

Myslel som si, že bez Stillera to bude slabé. Naopak, bol som na tom v kine a bavil som sa od začiatku az do konca. Pripomínalo mi to skôr nejakú erotickú komédiu. De Niro ako dedo bol ozaj vynikajúci. A Glover pozerá v tv serial ALF. Ha ha. Nemám čo dodať. 100%.

MacGyver (2016) (seriál) odpad!

Remake radšej nie. MacGyver (85) je MacGyver.

Naši (2016) (seriál)

Naši pridu k vašim a vaši prídu k našim. Mňa tento seriál celkom fajn baví. Škoda, že ho dávajú len 1 krát do týždňa. Dávam 90%.

Poldové v akci (2016) (seriál)

Policajti zasahujú v pravý čas. Stále sa tam niekdo hada. Na jedno pozretie mi stačí. Skôr mi to pripomína komédiu. Dávam 60%.

Vinnetou (2016) (seriál)

Originál je original. Toto ma nebaví. Pre mna sklamanie.

Krvavý obchod (2015)

Dosť dobrý film s van Damme, čudujem sa, prečo to nevyšlo na dvd s cz dabingom. Nebol to az taky zly film s nim. Ten začiatok ma trochu nenadchol, ale potom sa to rozbehlo. Pripomínalo mi to na konci film s ním AŽ DO SMRTI. Lebo aj v tomto filme na konci zomrel.

Mimoni (2015)

Bol som na tomto v kine. Co dodať? Nemám co povedať, Mimoni nemajú chybu, sú dobrí. Bananaaaa!!!!!!!