Jízda smrti (2007)

Podle traileru jsem se těšil na nějaké kvalitně udělané pekelníky, kteří se však ve filmu mihli na pouhou minutu (!!!), a to ještě úplně nakonci. Nejlepší na Jízdě smrti je to, že v podstatě obě strany jsou dobré, jak utíkající skupina lidí, tak zabijáci, kteří je chtějí vysvobodit z pekelných spárů tím, že je ubodají dýkami (/nebo mečem, ten byl fakt vtipnej).

Orcs! (2011)

Zas až tak hrozné to nebylo, a podle těch všech odpadů soudím, že to někdo z hodnotících uživatelů ani opravdu neviděl :)

Kill Bill 2 (2004)

U druhého Kill Bill jsem udělal tu zatraceně velkou chybu, že jsem si ho pustil dřív, než jedničku... Protože ta se mi stahovala a já jsem se tak nemohl dočkat, že jsem si prostě doběhl do trafiky pro dvojku a hned jsem si jí pustil. Bohužel se mi zdá, že je hodně o kecání, ale jak jsem si pouštěl film o filmu, tak to i mělo být... Snad potom, co si pustím jedničku, změním hodnocení k lepšímu

Tohle je Sparta! (2008)

Film byl sám o sobě skvělej, ale některé scény (bohužel většina) byla strašně zdlouhavá a trapná. Naopak nějaké scény byly zatraceně vtipný :) Průměr

Team America: Světovej policajt (2004)

Team America: Světovej policajt je poslední celovečerní film Treye Parkera a Matta Stona, který mi zbýval do shlédnutí všech jejich děl. Ale hrozně mě zklamal, a to jsem si nedělal žádné iluze. Akce stojí za hovno a ani jednou jsem se nezasmál.

Odsouzeni zemřít (2006)

Z tohohle se nedalo téměř nic dát a chytří lidé to mohli usoudit již z děje, takže lidé, kteří píšou, že něčemu naletěli, považuji za pitomce. Nicméně, dalo se na to dívat

Vřískot 4 (2011)

Tak trochu mě vyděsil SidneyP a po docela nepovedeném začátku jsem měl mít opravdu obavy, ale nakonec se to vážně parádně rozjelo a závěr se dorovnává tomu z jedničky :). Doufám, že bude i pátý díl (a podle toho i šestý).

Sněžní pavouci (2007) (TV film)

Nechápu všechny ty odpady, tohle byl u mě první pavoučí horor, který stál alespoň za něco (nepočítám skvělý Pavoučí horor), a to tohle téma často vyhledávám. Samotná myšlenka pavouků v horách je docela dost zajímá a myslím, že byla i docela dobře udělaná, samozřejmě že ve filmu bylo opět to tradiční vysvětlení nepovedeného experimentu a dokonce i tradiční postavy (vědec, který chce svůj projekt zachránit, vědkyně, která si příznává svou chybu, hlavní hrdina, který má vztah s vědkyní a pak ještě nějaký ti turisti + vojáci). U filmu jsem se přímo nenudil, ale ani jsem se kdovíjak nebavil, byl to takový hloupý snímek na úrovni klasického TV filmu (a on to je TV film). Co mě ale nejvíce mile překvapilo byli samotní pavouci, konečně mi totiž tvůrci přestali cpát obřího pavouka s velikostí mrakodromu, který je navíc nějaký chlupatý sklípkan. Ale za to sem dali mého nejoblíbenějšího pavouka - Lesního pavouka (to byl takový ten zelený) a všichni pavouci měli velikost jako středně velký pes (což je fajn, mimochodem jsem někde četl, že už kdyby měli pavouci velikost kočky, mohli by i ve skutečnosti zabíjet lidi). I přes to se tvůrci dopustili jedné - pro mě zásadní - chyby, a to je ta, jak pavouci zabíjeli. Ve skutečnosti totiž svou oběť netrhají na kusy a nežerou za živa, ale stříknou do ní žaludeční šťávy, které jí za živa trochu rozpustí a pavouk jí pak vycucne všechny tělní tekutiny - což je podle mě děsivější způsob smrti. Vlastně mě také docela štvalo, jak už tam byli jen tři pavouci (z pěti) a cca 6 vojáků, kteří furt kecali něco o tom, že nemají dostatek mužů a vybavení. A pak asi od někud z nebe přivalili pavoučí krmení a pušky, které vystřelují sítě. A nakonec, když už tam byl jen jeden pavouk, tak do něj třikrát střelili a on se složil. To bylo fakt nedostatek mužů a hlavně vybavení jak něco.. Ale ti pavouci jsou přece nepřemožitelní! Takže ve shrnutí je to čistý průměr - 60%.

Mumie (1998)

Kdyby zemřeli ti, co zemřít měli, a nevyvázli pouze s pitomým škrábancem, bylo by to na čtyři