Andor - Nikdo neposlouchá! (2022) (epizoda)

Místy to byl dost rozvleklé, ale celkově se toho stalo dost zajímavé. Takže taková průměrná epizoda.

Tobol (2019)

Jako nápad dobrý, kolonizace Sibiře je určitě dobré téma. Ale pokud byla první část filmu postavena na rvačce a závodech lodí, tak radši ani tu druhou polovinu vidět nechci, protože bych se asi podobně nudil.

Tichý Američan v Praze (1977) odpad!

Jak řekl náš lektor, před sledováním filmu - "Jedná se o perlu normalizační kinematografie." A já souhlasím.

Andor - Narkina 5 (2022) (epizoda)

Proč mám místy ten dojem, že Impérium se představuje spíš jako totalitní stát a nesnaží se předstírat, že by k něčemu mohlo být? Jasně, že není k ničemu, ale poměrně otevřená totalita, tedy když to zjistíte....

Andor - Oko (2022) (epizoda)

Tato část rozhodně nezklamala, jen čekám, kdo doopravdy přežil a kdo ne. A taky bude zajímavé, kam se teď děj posune.

K jezeru - Série 1 (2019) (série)

Velmi zajímavý počin, zvlášť v současné době docela aktuální. Dost mě to překvapilo, na to, že jde o ruskou produkci, tak docela dost přístupné pro evropského diváka. Zvláštní mi přišel autista, který sám vysvětlovat, co mu je. Spíš bych čekal, že to bude tak, že to někdo bude říkat. Ale je to filmová licence a tohle není film o autistech. No, uvidíme, jestli bude nějaký přídavek. Na druhou stranu by bylo mít uzavřený seriál tímto způsobem. To mnoho tvůrců nedokáže.

K jezeru - Série 2 (2022) (série)

Celkově druhá série o dost níž, než ta první. Celkově velké části byly spíš výplň, místy prostě sházel plnohodnotný děj. Taky je znát, že do toho nemluvil Netflix, takže to byla mentálně spíš ruská tvorba, kterou ne každý západní divák může vidět.

K jezeru - Epizoda 8 (2022) (epizoda)

No, konečně to mělo trochu spád, ale ten závěr byl fakt masakr...