Comeback - Série 1 (2008) (série)

Když se Comeback poprvé objevil v televizi, nevěnoval jsem mu pozornost. Až později mi byl doporučen. Ukázal se z něj nejlepší český sitcom snad vůbec. Nebo aspoň teď si nedokážu na žádný vzpomenout. A první série byla prostě skvělá, až na pár výjimek, které se nechají přežít.

Comeback - Boží mlýny (2009) (epizoda)

Za mě nejslabší epizoda, měla se škrtnout. I když aspoň vysvětluje, proč se dokola objevoval jeden herec.

Zemský ráj to napohled (2009)

Líbili se mi jenom některé části, a to spíš v první části. Neuvědomuji si, že bylo moc filmů, kde by byl zachycen hokejový týden. Dobře taky byla zachycena realita diskriminace občanů, kteří mohli představovat pro režim nějaké nebezpečí. Kapitola z dějin disentu je téma samo o sobě. A Rímský jako policajt? Vede!

Čapkovy kapsy - Závrať (2011) (epizoda)

Příběh byl zajímavý, takové komorní drama. Závěr byl trochu nečekaný, ale v zásadě logický.

Co na to Češi (2016) (pořad) odpad!

Viděl jsem pár částí několika dílů a že by mě tahle soutěž nadchla, to se vážně říct nedá. Matonoha jako moderátor absolutní propadák a týmy, které mají kýčovité názvy a pokřiky na jedno brdo prostě nemohou táhnout.

Comeback - Absťák (2009) (epizoda)

Zajímavé řešení, jak zabezpečit, aby metaláci v českých zemích nevyhynuli. A ta závěrečná scéna skvělá.

M*A*S*H - Nepříjemné zprávy (1981) (epizoda)

Klinger a jeho noviny byly poněkud slabší, zato Hawkeye a jeho věž ze špachtlí je dnes už legendární záležitost.

Comeback - Pan Prase odchází (2009) (epizoda)

Takovej pohřeb bych chtěl taky mít. Chmelový věnce, to je nápad! A pogující krematorium nemá chybu.