Comeback - Narozzeniny (2009) (epizoda)

Epizoda krásně graduje až vyvrcholí předstíraným koncem oslavy. Člověk se baví od začátku do konce, prakticky není hluché místo.

Velkej Honza (2012) (studentský film)

Film s jednoduchou zápletkou, která neurazí. Nápad na český fastfood je dobrý. Název filmu dobře vymyšlený, sice se zdá, že na první pohled prozrazuje děj filmu, ale není to tak.

Comeback - Koprovka (2009) (epizoda)

"Hubil jsem cikády." Některý hlášky a armádní kuchařka k nezaplacení!

České století - Zabíjení soudruha (1951) (2013) (epizoda)

Podle mě jeden z lepších dílů, leccos dokáže laik pochopit, ale je to dost roztahané. A až nesmyslně dlouhé rozhovory. Nevím, jestli to člověk, který téma nezná do hloubky, dokáže ocenit.

Čapkovy kapsy - Jasnovidec (2011) (epizoda)

Další povídka, která se povedla. Myšička válel. A z celého příběhu krásně dýchala dobová atmosféra.

Čapkovy kapsy - Zmizení herce Bendy (2011) (epizoda)

Této povídce pomohlo herecké složení, které první povídka neměla. Töpfer hrál fantasticky a celé to mělo atmosféru první republiky, bylo to takové uvolněnější, ne jako tak toporné.

České století - Všechnu moc lidu Stalinovi (1948) (2013) (epizoda)

Podle mě jedna z lepších epizod, kdy zvolený formát politických jednání nejvíce odpovídá tomu, jak situace reálně probíhala. To, že nedošlo k rekonstrukci masových scén, je myslím pochopitelné. Navíc obrazy a symboly jsou v díle vysvětlovány, takže divák, který téma tak nezná, dokáže v ději zorientovat.

Comeback - Berňák (2009) (epizoda)

Ačkoliv Lichý jako kontrolor exceloval, tak celkově slabší epizoda. Ani Saša snažící se být poníkem to nezachránila.

Vražda - Epizoda 5 (2009) (epizoda)

Ačkoliv tahle epizoda vrchovatou měrou přispěla k propletenci, který v této série je dosti spletitý, tak mi nepřišla nějak extra dobrá. A nedokážu objektivně říct, čím to je...