M*A*S*H - Volaní pošty potřetí (1978) (epizoda)

Klasický poštovní scénář, sice je to horší, než první dva díly s touto tématikou, ale i tak stojí vysoko.

sKORO NA mizině - Druhá vlna (2020) (epizoda)

První půlka dílu mě bavila o dost víc, druhá byla horší. Nicméně původně oprášený koncept z jara se vrátil. A za mě je to celé lepší jak Blaník, který byl prostě velmi zvláštní.

M*A*S*H - Čaj (1978) (epizoda)

Klinger musel podstoupit největší oběť. To je na purpurovou sukni.

sKORO NA mizině - Profík (2020) (epizoda)

Střet Langmajer - Ostrava je vážně výborný nápad. A jeho příchod děj hodně rozjel.

Vikingové - Série 6 (2019) (série)

Šestá série už byla podle přespočetná. Už toho bylo moc. Poměrně očekávané převraty a neustálé vraždy. Navíc, pokud se seriál držel legend a nějaké historické linky, tak teď to šlo totálně do kopru. Na jedné straně postavy, které plní úlohu jiných a na druhé ty, které by měly být nositeli těch událostí. Prostě trochu postavené na hlavu.

Vikingové - Opona padá (2020) (epizoda)

Asi očekávatelný konec. Buď všichni zemřeli nebo zmizeli tak, že že se v dějinách nedají dohledat.

Vikingové - Bůh dal... (2020) (epizoda)

Děj se pomalu uzavírá. Ale pokud jde o seriál, který se věnuje Ragnarovi a jeho synům, tak se děj ještě neuzavřel a je potřeba říci, co bude s nimi. A teď je děj na velmi zajímavém bodě, kdy se může stát skoro cokoliv, protože nejsou žádné náznaky toho, co se stane.

M*A*S*H - 'Vůně' hudby (1978) (epizoda)

V podstatě geniálně epizoda se spoustou skvělých hlášek. "Ale, kde je naústek?"