Wonder Woman 1984 (2020)

Upřímně jsem se těšil. Načekal jsem nějaký zázrak, ale dobrý akční film. A hodně mě to zklamalo. Jednička byla dobrá, ale tohle bylo hodně natáhlé. Ne, že by mi vadily dlouhé filmy, to ne. Když jsou dobře zpracované, tak je to právě naopak. Ale tady to mohlo být tak o hodinu kratší. A jestli si Patty Jenkins stěžovala, že další pokračování natočí pouze v případě, že půjde rovnou do kin, protože malé tržby, tak si nemyslím, že je to nutně tím, že pandemie.

M*A*S*H - Poslední běh (1977) (epizoda)

Zase jedna vážnější epizoda. Až na Burnse, který dostal, co si zasloužil.

M*A*S*H - Ping Pong (1977) (epizoda)

Jedna z "naučných" epizod. Což vůbec není na závadu. Hlavně pro ty, co se sami od sebe nevzdělávají.

White Wall - De utvalda (2020) (epizoda)

Jediné, co udržuje můj zájem, je zjistit, co je sakra ta bílá věc. Ale to se možná ani nedovíme...

M*A*S*H - 38 vodorovně (1977) (epizoda)

Klinger a jeho džíp. Začíná být čím dál tím víc originálnější.

White Wall - Tunnel C6 (2020) (epizoda)

Na úvod nám představili několik dílčích zápletek, které ale extra nevyčnívají. A co jsme asi objevili na závěr?

M*A*S*H - Vymítání (1976) (epizoda)

Skvělé bylo Hawkeyovo vymítání. Jak první, tak i druhé. Ten zbytek lehce pokulhával.

M*A*S*H - Korejský chirurg (1976) (epizoda)

Po delší době velmi zajímavý námět. Frank se opět ukázal jako totální trouba. A bohužel válka není vstřícná k humanitě.

Ajťáci (2006) (seriál)

Dřív mě tenhle seriál hodně bavil. Ale asi jsem prodělal nějaký vnitřní přerod nebo lobotomii, protože dneska mi to tolik neříká. Škoda. Nicméně vzpomínky zůstávají.