Kriminál (1989)

Kriminál jej jedním z těch povedených, překvapivě povedených. Sly mě pěkně překvapil svou rolí a Donald Sutherland jako záporák taky dobrý. Nechtěl bych se dostat do takový situace jako byl Sly. Překvapil mě tento film... hudba kdo jinej než Bill Conti!!

Noční dravci (1981)

Celkem slušný film na svou dobu typický béčko film taková klasika 80 let. Role Rutger Hauer jako padoufa byla parádní , a sestřih Slyho byl supr fakt mu to slušelo

Kobra (1986)

Fakt parádní role pro Slyho!! Typický filmy 80 let jeden hrdina jedna oběť všichni okolo mrtví, vyšetřování podle svých představ. Má krásný zrcadlovky ( brýle)!!!

Nájemní vrazi (1995)

Slyho mám rád zase super film. Ale za výkon "šíleného" Banderase, hrál fakt super. Těch 122 minut uteče celkem rychle. Když jsem to viděl poprvé tak se mi to moc nelíbilo, ale od té doby jsem to viděl x krát a fakt se na to těším když si to mohu pustit.

Tango a Cash (1989)

Můj nejoblíbenější Stallone...Je vidět. že mu to s Russellem hodně dobře sedělo. Má to vše dobrý herce, pěkný hlášky (honička na začátku: Na Slyho: Kdo si myslíš že jseš.... myslí si že je Rambo... A Sly na to Rambo je moula...) , akce a krásnou a sexy Teri Hatcher a co víc si přát. Útěk z vězení nejlepší scéna z filmu. Parádně jsem se bavil.

G. I. Joe (2009)

Nečekejte nic a dostane se Vám mnohého, prostě vypněte mozek a bavte se. Pohodová popkornová akční jízda, která má slabší dialogy a příběh, ale ta stupidita se dá lehce odpustit, jelikož je vidět, že tento film je brán s nadsázkou a já se velice bavil. Smrnuto slušnej nářez.

Kmotr (1972)

Nemůžu hodnotit jinak. Na to, že film trvá tri hodiny nemá slabé místo a celý čas drží diváka v pozornosti a nedá mu vydechnout - prostě tohle je prvni filmova třída. Naprosto dokonalé mafiánské drama. A hlavně mistrovský Marlon Brando a né o moc méňe Al Pacino.Excelentnííí

Velký flám (1966)

Jedna z nejlepších komedií s Louisem De Funésem. Vynikající Francouzský film, vynikající scénář. Super jízda, která ani po dvou hodinách neztrácí dech.

Hon na čarodějnice (2011)

Proč se Nicolas Cage upisuje k takovýmto projektům? Nicolas Cage prostě nenatočil za posledních 7 let slušnej film, upadá čím dál tím víc a víc. Průser tento film a velký. Pochybuju, že naváže na filmy jako byly Skála, Tváří v tvář, Con Air, 60 sekund a Lovci pokladů. A proto dávám co dávám.

Skleněné peklo (1974)

Asi nejlepší katastrofický film všech dob! Hlavní předností tohoto geniální filmu je v tom že napětí je po celou dobu. Gradující film, a posledních 45 minut to je bomba!! Přehlídka hvězd v čele se skvělým Newmanem a McQueenem.