Lovci duchů - ScoobyNatural (2018) (epizoda)

To snad ne! Už jsem v Supernatural viděl hodně, ale takovou bombu ještě ne. Vtipné, zábavné bez chybky. Díl na odreagování, jak má být. Děj se sice neposune, obávám se, že už pomalu není kam, ale tenhle díl byl i přesto perfektní a plný hlášek.

Živí mrtví - Hněv (2018) (epizoda)

Závěr mohl dopadnout daleko hůř, ale tuhle sérii nezachránil. Čekat celý díl na pětiminutový souboj? To jako vážně? Zvrat sice slušný, ale to je tak vše.

Teror - Potrestán, jako chlapec (2018) (epizoda)

Předchozí díly byly podobné, atmosférické, ale vždy se něco stalo. Tento díl nepřináší žádný posun, poznáváme postavy, hodně se povídá, ale nic. Trochu se bojím, že tento seriál nenabídne nic velkého, ale jen tak zlehka propluje.

Živí mrtví - Musí pořád něco znamenat (2018) (epizoda)

Koukat na Morgana a Carol je asi největší trest posledních dílů, což ukázal i tento. Ufňukánci, kteří hledají "dementního" chlapce, který nepřinesl absolutně nic dobrého. Modlil jsem se, aby ho našli mrtvého, bohužel se tak nestalo a tak budu věřit v dalších dílech. Rick mimo, všichni stále mimo, jediný kdo vám v tomto díle udělá radost je Negan. I když je svázaný, pořád jeho charizma drží tuto sérii i tento seriál nad vodou.

Insidious: Poslední klíč (2018)

Lin Shaye je dobrá hororová herečka, ale koukat na ní celý snímek bez odpočinku, to bohužel nelze. Ona zahraje své, ale 100 minut je šílená porce, kterou neutáhne. Insidious tímto dílem ztratil atmosféru, lekačky, napětí a i kvalitní hereckou sestavu. Dva šašci okolo babky není to pravé ořechové a já doufám, že dodrží aspoň to slovo "Poslední". 2/10 = 25%

Suburbicon: Temné předměstí (2017)

První polovina ujetá, ale tajemná. Divák tak trochu neví, co přijde. Po vyjasnění přichází zlom, který snímek sune ke dnu. Předměstí plný rasistických chování, dementního a vyšinutého Matta Damona, který poslední dobou hraje v samých perlách. Na první pohled vypadá snímek dobře, ale jinak nemá absolutně žádný smysl. 4/10 = 45%

Teror - Vabank (2018) (epizoda)

Slušný rozjezd, hodně mrazivá atmosféra a prostředí.

Živí mrtví - Nenech nás sejít z cesty (2018) (epizoda) odpad!

Útok dobrý, odvrácení dobrý, ale proměny? To si děláte srandu? To jsou tam den? Nedokáží zraněný nějak zajistit? Když pominu tenhle kiks, tak se dostáváme do fáze "kluk". On si s kulometem nakráčí přímo do klece? Bylo jasné, jak to dopadne, ta předvídatelnost je úchylná a demence postav neuvěřitelná. To je nemohl strašit mimo klec? Ne! Tohle už se vážně sledovat nedá, každý divák musí trpět jako pes.

Ferdinand (2017)

Animák pro nejmenší publikum, ale i já se tentokrát bavil. Odpočinkový snímek, který splní svůj účel. 7/10 = 75%