Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Naozaj skvelá Bondovka s kvalitným príbehom, ktorá sa síce pomaly rozbieha, ale postupne nadobúda zmysel a akčnosť. Za asi najlepšiu scénu by som bezpochyby označil štýlovú bitku vo vlaku, ktorá bola síce trochu neprehľadná, ale určite sa podarila.

Profesionálové (2008) (seriál)

Postupom času ako pribúdajú ďalšie diely tak sa aj jednotlivý herci viacej vyvíjajú a dokážu svoje postavy lepšie zahrať. Najprv som tomuto seriálu nedával veľkú nádej, ale dosť som si ho v posledných pár mesiacoch obľúbil. Najviac ma pobavil Ján Kroner, ktorý hrá miestneho polomafiána Miňa Demoviča a má jednoznačne najlepšie hlášky z celého seriálu.

Policejní akademie (1984)

Skvelá komédia plná humoru a vtipov, ktorá určite každého pobaví aj po niekoľkonásobnom pozeraní. Taktiež tu nechýba výborný scenár a skvelé obsadenie hercov.

Road Trip (2000)

Táto komédia ma celkom prekvapila zaujímavým príbehom a skvelým humorom hlavných postáv. Taktiež musím pochváliť aj vynikajúce hlášky, ktoré perfektne obohacujú celí dej.

Modrý blesk (1999)

Dobrý scenár, ale iba priemerný humor Martina Lawrenca. Film ale dobre spĺňa svoju úloho rozosmiať a pobaviť divákov.

Mistři hazardu (2005)

Skvelá komédia, ktorej nechýba humor a dobrý príbeh. Film navyše skvele obohacuje dvojka Seann William Scott a Johnny Knoxville, ktorý perfektne zahrali svoje role. Taktiež tu je aj Jessica Simpson na ktorú je radosť pozerať.

Kmotr (1972)

Skvelý príbeh, výborní herci a originálna zápletka všetky tieto faktory dokonale vystihujú tento úžasný film. Je to proste majstrovské dielo a bol by priam hriech nevidieť asi jeden z najlepších filmov režiséra Francisa Forda Coppola.

Doom (2005)

Priznám sa že od tohto filmu som očakával naozaj veľa pretože počítačová hra podľa ktorej bol vytvorený sa stala legendou už dávno, bohužiaľ film ma sklamal na plnej čiare už po pár scénach. Jeho jediným plusom je azda iba atmosféra a scény v tzv. "prvej osobe", ktorých je ale iba minimum.

Madagaskar (2005)

Nie veľmi vydarená animovaná komédia v ktorej vidieť iba zopár naozaj vtipných scén. Humor jednotlivých hrdinov filmu je miestami až neznesiteľný, ktorý ale úplne postačí na pobavenie desať ročných divákov. Na filme ma rozosmiali asi iba tučniaci.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Paródia na ktorej sa určite zasmeje každý kto možno ani vôbec nevidel jednotlivé filmy, ktoré sú "obsiahnuté" v tejto paródií. Občas sa tu síce vyskytne pár trápnych vtipov, ktoré ale určite neuberajú filmu na humore.