Lore (2012)

Poválečné drama, kdy si člověk uvědomí jaké zlo napáchal Hitler, ačkoliv už podobných filmů bylo natočeno už hodně, je potřeba si často uvědomovat jaká to byla hrůzná doba, co se napáchalo na lidech za zvěrstva, v tomto filmu jsou hlavní hrdinové děti, které nic netušící zjištují co se vlastně všechno odehrálo za vlády Hitlera, aniž by o tom měli tušení, že se něco takového dělo, a musí si sami poradit už v tak tvrdé době, film se mi líbil a určitě stojí za zhlédnutí

ATM (2012)

V tomto filmu se prostě nic neděje, naprosto zbytečné tlachání o ničem, tři lidé, kteří jsou uvězněni vevnitř uzavřené místnosti, chlap, který je pozoruje, dějově je to hrozně odfláknuté, pro mě naprostá ztráta času a lituji herců, kteří se k tomuto propůjčili.

Útěk (2012)

Ano, tady klape všechno od začátku jak má, do toho všeho nádherná hudba, která dokresluje každou maličkost, která je ve filmu, a i postavy jsou vcelku sympatické, malá Frigg je roztomilá, odvážná, ano Seveřané opět bodují, tento film opravdu doporučuji, i když délka filmu je na můj vkus krátká, ale vše co se mělo odehrát tak se tak stalo, a to je podstatné,

Pád Bílého domu (2013)

Logiku v tomto filmu nehledám, ono ani se nedá, ale je to akční film jak se patří, výborní herci,vkusně natočené, ale nemůže člověk toto brát jako kdyby se něco podobného mohlo stát, a i kdyby ano, byl by to jiný průběh operace, a nebylo by tak lehké zničit nepřátelé, jako v tomto filmu, pro mě hodnocení filmu tak akorát, nešla bych s hodnocením ještě nahoru

Enter Nowhere (2011)

Ono se ve filmu nic moc neděje, vcelku je to zmatené, až posledních 10 minut se začíná něco dít, ale jako odpolední film, kdy nic není jiného v tv se tento žánr dá vidět, je to spíše taková odychovka, ale se zajímavými herci, a to je taky fajn

Kluk na kole (2011)

Jak to dopadá, když vlastní otec nemá zájem o svého syna, a jeho důsledky, proč se tak rozhodl, je to vcelku slušné rodinné drama, kdy na konci všechno graduje, syn,otce, který si musí najít znovu důvěru v lidí, hlavně v sám sebe, o tom všem je tento film.

Láska a čest (2013)

Romantika na pozadí války ve Vietnamu, je to také silný příběh o přátelství, o pravdě, o cti, o morálce, a vše se to točí kolem lásky jednoho vojáka a jeho partnerky, jejich vážná rozhodnutí, které může změnit celý jejich dosavadní život o tom všem a mnohem více je tento film a mě se opravdu líbil, škoda tak nízkého ohodnocení, má rozhodně navíc

Noc žraloka 3D (2011) odpad!

Jak mám ráda filmy o žralocích tak toto teda ne všechno je stupidní, a navíc jak jeden uživatel psal, jak černoch jde oštěpem do vody, aby zabil žraloka, tak to teda bylo tak trapné a ubohé a nesmyslné, ne toto fakt ne, hrozný scénář, vůbec se toto nepovedlo

Máslo (2011)

Ne, tak takto si tedy film rozhodně nepředstavuji, hned bylo jasné, že herci nemají moc zkušeností s hraním a podle toho to taky vypadalo, trapné, komediální, fajn, téma vyřezávání z másla proč ne, však figurky byli hezké a to asi jediné bylo to pozitivní z celého filmu, jinak pro mě ztráta času

Kennedyové (2011) (seriál)

Seriál, který nám ukazuje tvrdou a nekompromisní politiku, zároven i rodinu Kennedyovu, která to neměla vt é době vůbec lehké až na pozadí prezidentských voleb, kdo má rád historii tady si určitě přijde na své, pro mě je to sledování událostí, které si ráda znovu připomenu