Tři lidé beznadějně uvíznou v chatce uprostřed hlubokých lesů. Každý z nich směřoval jinam a každý se tu objevil z jiného důvodu. Nedostatek jídla a vody je nutí jednat. Postupně ale zjišťují, že něco není v pořádku. Zvláštní sny jim ukazují cosi z jejich života a přes vzájemnou odlišnost nakonec zjistí, že toho mají společného víc, než je na první pohled zřejmé. (Teabag)

Havaj8

No to se podívejme, co se dá ještě vylovit v roce 2011. Hned z kraje, nejedná se o horor ani omylem, proto spousta lidí hodnotí tak nízko, čekali totiž něco, co pak nedostali. Nic takovýho jsem já absolutně nečekal vzhledem k první polovině, vypadalo to spíš na survival. Ale přitom stačí jedna chata uprostřed obyčejnýho lesa, pár herců, kteří se tam objeví náhodně a trocha fantazie. A hned z toho vznikne luxusní mysteriózko, který svojí pointu má. Jen ke konci ty efekty z bombardování dost utvrdily, jakej že to má vlastně rozpočet, ale to je jen minimální kaňka. ()

George Stobbart

Príjemný mysteriózny thriller s hororovým nádychom o troch ľuďoch, ktorí sa nezávisle od seba, vďaka nehode ocitnú pri chatke v lesoch, odkiaľ sa im však nedarí vymotať. Od prvých scén som bol v tom, že viem o čo tu pôjde (Reeker, Dead End...) a bolo mi až divné, prečo by to urobili tak predvídateľne. Napokon ma to ale prekvapilo a prišiel zvrat, trochu podobný tomu v Identity, ktorý zamiešal karty. Bohužiaľ sa však od tohto momentu upustilo aj od všetkých hororových náznakov, ktoré sa tu objavovali, film zmenil smer v štýle Butterfly Effect a takto doplával až do finále, zakončeného odfláknutým vysvetlením. Na druhej strane som rád, že sa aspoň o nejaké pokúsili, keďže v závere som už mal pocit, že to proste ukončia a objasnenie vypustia úplne. Celkový dojem mám ale pozitívny; bolo to pekne natočené, s dobre vybratými hercami, zaujímavou atmosférou a napriek niekoľkým nudným a predvídateľným úsekom sa mi to páčilo. ()

Gilmour93

New Hampshire? Wisconsin? Nebo snad Jižní Dakota? Kdepak, tahle trojice se nachází v 51. státu USA - v Prdeli a jejím guvernérem je prodavač za pokladnou, co čte jakoby náhodou knihu s názvem „A Timescape“.. Zajímavá, patřičně mysteriózní zápletka o činech a jejich důsledcích, kterou sráží otálení hlavních hrdinů s položením si klíčových otázek, prkennost mladého Clinta či třeba tragikomicky natočená scéna leteckého bombardování. Píseň při úvodních titulcích (Stellastarr - My Coco) byla na Vejdi nikam asi to jediné, co mi utkví v paměti.. ()

Padme_Anakin

Výborná atmosférická haluška a zároveň příjemné filmové zpestření. Opuštěná bouda, tajemný les, mrazivé počasí, primitivní podmínky a tři mladí lidé.. Kontakt navazují postupně, tápou v nejistotě a vzájemné nedůvěře, dějí se tu zvláštní, těžko vysvětlitelné věci a tísnivé pocity nabývají na intenzitě.. ()

Zeck

Více než polovina filmu působí jak kdyby jí napsal King. Mysteriózní atmosféra plná tajemství a záhad, které divák má chuť společně s dějem rozkrývat. I přes naprosto tragické dialogy a chvílemi ochotnické výkony ústřední trojice v čele s Eastwoodem, který fotrovi zatím nesahá ani po kotníky, to svým způsobem funguje naprosto správně, minimálně na poli béčkových mysteriózních thrillerů. Problém nastane tehdy, kdy se všechna "tajemství" odhalí (postavy se k nim konečně prokecají). Po nich se totiž celá záležitost zvrhne v neskutečně překombinovanou a přehnanou sračku, která celkem dobrý dojem nekompromisně pochčije a zařadí film do šedého průměru, na který si divák druhý den ani nevzpomene. 40% ()

• Keď Jody (Sara Paxton) ukázala etiketu značky výrobcu svojej vesty spolu s peniazmi, aby ukázala, z ktorého roku pochádza, na oboch bol rok 1984. O chvíľu neskôr však tvrdí, že pochádza z roku 1985. (misterz)