Plán útěku 2 (2018)

Mě se to tedy moc líbilo, ano je to béčkový film, ale dobře se na film dívalo, a Sly je perfektní jako vždy, doufám, že bude třetí díl , za mě super.

Tom of Finland (2017)

Jsem ráda, že jsem nezažila tuto dobu, jediný, kdo je tady v tom to filmu zvrácený jsou lidi, kteří absolutně nechápou co je to pravá láska mezi homosexuály, také k nim patřím, tedy k homosexuálům, a nestydím se za to. Celý tento film mi přišel smutný z toho důvodu, že jejich láska je nepochopena, jediný, kdo by se měl léčit jsou tito lidé, aby konečně pochopili, že homosexualita není nemoc, a mají stejná práva jako ostatní a když jsem slyšela větu chtěl bych se vyléčit, je mi z toho hodně smutno, z čeho vyléčit? Není z čeho, není to nemoc, není to úchylka a a ni homosexuáloé nejsou úchyláci, ale stejní lidé jako ostatní, takovéto filmy at jich je co nejvíce, aby všichni lidé konečně pochopily, že homosexualita není špatná.

Já, Simon (2018)

Velmi krásný film, tato tématika je mi velmi blízká, a proto za každý film s touto tématikou jsem velmi vděčná. Dokonalý, hned od samého začátku, žádné klišé, žádné obehrané téma, prostě super.

Psí poslání (2017)

Na tento film jsem nemohla jít do kina, protože sama mám psa, a vím, že bych v kině nedala emoce, ale jen pláč, Reklamu jsem na tento film neviděla a ani mi to nevadí stejně si vždycky udělám názor sama, a ty negativní neberu a neuznávám, komu se tento film nelíbil at nikdy nemluví, že mají v sobě nějaké emoce, protože to jsou bezcitní lidé, kteří jen hýří nenávist kolem sebe, a závist, a od toho se já distancuji,

Stranger Things (2016) (seriál)

Nejlepší seriál, kdy jsem viděla, dodívala jsem se na to jedním dechem, toto je prostě pecka, velmi doporučuji se podívat pro všechny, Dějově naprosto uchvatné,, do toho všeho hudba, která vše dokonale dokreslí,

Legenda o Tarzanovi (2016)

Na tento film jsem se těšila a nezklamal Nechápu některé komnetáře, vždyt ot bylo super, správně legenda, Tarzan, já tyto filmy mám moc ráda, určitě lepší než střílečky a podobné ptákoviny, Na mě to udělalo velký dojem a jsem velmi potěšeně, děj úžasný, drama a napětí jak mělo být,

Lord of the Dance: Dangerous Games (2014) (divadelní záznam)

Chystám se na jejich vystoupení a těším se . Jsem ochotná za ně dát dost peněz, ale bude to zážitek na který se jen tak nezapomene,

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Užasný film, kde je jasně nafilmovaná surová realita, mezi vojáky, kteří bojují na té správné straně, Film, který má strhující minuty filmu od začátku do konce,

Spotlight (2015)

Pomalý, ale velmi dramatický film s velmi dobrými informacemi. Pro mě jednoznačně velmi dobře zpracované, a skvělé herecké výkony.