After: Polibek (2019)

Viděla jsem tento film, a jelikož nejsem náctiletá, přesto se mi to velmi líbilo, a ano, je to hlavně pro ženy, mladé holky, kluci s citlivou duší, by se v tomto také mohli najít, knižní předlohu neznám, nechápu tak nízké hodnocení, i když je jasné, že velké megahity, tomuto nemůžou konkurovat, ale to nevadí. Na druhou stranu je to krásná vysněná pohádka, ale v realitě se takovéto příběhy mohou stát také, nejen ve filmmu, ale větší šance je právě u náctiletých, než my, kteří jsme již dospělý.

Captain Marvel (2019)

Velké zklamání, průměr, očekávala jsem od toho více, místy jsem se i nudila, zbytečně dlouhé, podivný příběh, podruhé už bych se na tento film nepodívala, přitom studio Marvel většinou točí velmi dobré filmy, ale toto se fakt nepovedlo.

Predátor: Evoluce (2018)

Tento film sice není vyloženě špatný, ale je to už obehrané téma, které po chvilce začne nudit, nic jsem od tohoto filmu nečekala, a ani nic dobrého z něho nevzešlo, slabší průměr, ale pro zabití času proč se na novou verzi Predátora nepodívat.

Než přišla bouře (2018)

Nuda, nevydařený film, nijak mě to nezaujalo, ani výběr herců tento film nemůže zachránit.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Velmi dobré,nejsem si jistá, jestli bych chtěla pokračování, ale co se týče počítačových efektů a samotné Ality, tak za mě super. Nebylo tam nic překombinované, počítačových triků požehnaně, nevím, jestli by se v tomto žánru našla většina lidí, ale i tak jsem velmi ráda, že jsem tento film mohla vidět.

Psí domov (2019)

Docela dlouho jsem váhala jestli jít na tento film, vadila mě délka filmu, podle mého moc krátké, ale když pominu tuto chybičku, tak já jako milovník zvířat a pejskařka, tak tento film přesně ví, kdy udeřit na city diváků a povedlo se jim to, ve filmu velmi smutné chvíle, už kvůli tomu, že sama mám také fenku a představa, že by se mě stalo něco podobného mě docela děsí, jediná snad malá chybička, v podobě nepřirozených lesních zvířat, to se moc nepovedlo, ale i tak to bylo velmi dojemné. Určitě doporučuji, a určitě je to hlavně určeno divákům, kteří mají rádi zvířata a měli nebo mají doma pejska, tak tento film je přesně pro ně určený, ostatní diváci tento žánr asi moc neocení, nebo by se při něm i nudili.

Robin Hood (2018)

Další Robin Hood, viděla jsem hodně verzí, některé byli průměrné, např s Kevin Costnerem to bylo hodně podprůměrné, ale tato verze se velmi povedla, ano je to novodobý Robin Hood, více z dnešní doby, ale odkaz zůstal pořád stejný Robin dával chudým a bral bohatým a to se mi stále zamlouvá tento odkaz, navíc herec, který ztvárnil Robina Hooda je velký sympaták. Rozhodně bych nehodnotila fillm odpadem, do odpadu to má velmi daleko, určitě si tento film zaslouží větší hodnocení já bych klidně dala 70 procent, a jsem velmi ráda, že jsem nedala na recenze, protože některé jsou hodně scestné, a myslím si, že někteří uživatelé snad ani tento film ani neviděli, ale dali hodnocení jen tak od boku, aniž by film viděli.

Aquaman (2018)

Obrovský filmový megahit, a doufám, že tento film získá Oscara, velmi by si to zasloužil. Neřekla bych, že to bylo hloupé, ale spíše famozní, fantastické, možná půjdu na tento film ještě jednou. Velmi podařené, smekám před tvůrci tohoto filmu,

Alfa (2018)

Krásný film, nechápu proč tolik kritiky, je to odkaz na přátelství mezi zvířetem a člověkem a také odhodlání přežít, i když jsou kruté a nesnadné podmínky. Klidně bych na tento film šla ještě jednou.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Neskutečný, famozní, Tom Cruise nejlepší herec všech dob, neskutečně výborný akční film, viděla jsem všechny díly a tento předčil uplně všechny díly. Tom Cruise je prostě pan herec a nikdo na něho nemá, jen at mu vydrží jeho famozná fyzická kondice, a může hrát v dalších jeho úžasných filmů, komu se tento film nelíbil, tak at se jde raději dívat na nějaké animované filmy pro dětičky a nám dospělákům, kdy jasně poznáme nejlepší film tohoto roku, tak budeme nadšeně sledovat jeho další filmy a už moc se těším na Top Gun: Maverick, věřím, že i tam bude Tom excelovat,