Černobílý svět (2011)

Film popisuje jaké to je, když si rodina najme služebnictvo jiné rasy, vše se odehrává ve starší době, kde bylo zvykem že se o děti starali černošky, bílých lidí,ono se to děje i v dnešní době, ale toto je hodně krutá realita,a bohužel taková byla tehdejší doba, kde vládl velký rasismus, ve filmu se popisuje co černoch smí a nesmí dělat, což pro mě je absurdní, a nepochopitelné., ale taková byla holt doba. Film se mě líbil, nebylo zde zbytečných dialogů, ale šlo se přímo k danému tématu a to se mě líbilo ještě více.

Kocour v botách (2011)

pohádka hlavně pro malé děti, ale i pro dospělé jako oddychovka, prostě klasika, známá pohádka, jen jinak natočená, nic víc nic min, nic extra, ale taky neurazí.

Vyměřený čas (2011)

film s prvky sci-fi, kde ale nejsme někde v galaxii, ale je to lidský příběh kde vládne čas a který určuje délku života, každého člověka, velmi zajímavé téma, až sem si říkala, že by vůbec nebylo špatné kdyby něco podobného existovalo i ve skutečném životě, no nebylo by fajn, prostě vymazat život člověku, kterého bysme se chtěli zbavit? pro mě určitě lákavá nabídka, ale bohužel je to jen film, ale přesto nad moje očekávámí velmi podařený,

Neklid (2011)

tak nevím, tento fim mě nějak nesedl, naprosto zbytečné dialogy, člověk by u tohoto filmu dokázal i usnout, nedostala jsem se ani do poloviny a nejspíš se ani do konce filmu nedostanu, nesympatičtí herci, děj odehraný s lidmi, který mi nesedli, otřepané téma, které se dá shlédnout u daleko lepších filmů než je právě tento,

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Seriál, který jsem našla úplně náhodou a nelituji toho, pravda, hodnotím po prvním díle, ale už ted je mě jasné, že zde máme co dočinění s prvkem terorismu, napětí, měnící se postavy, kdy by to člověk nečekal, jsem moc zvědavá na další díly až se ani nedivím, že tento seriál se stal nejlepším seriálem roku, má své vysoké kvality, jen doufám, že další díly budou pořád tak dobré tako ten první, ale věřím tomu, že ano,

Osudové léto 2 (2011)

film opět se sportovní tématikou tentokrát z prostředí surfařů, viděla jsem dříve první díl a tak jsem zvolna navázala na druhý díl, který je prostě někde jinde než jsem čekala mladá holka, která jde za svým snem podle matčiných stop, když jí umřela, dobře se dívalo na moře, vlny, ale jinak děj dos bídný, ale za krajinu a prostředí hodnotím takto, pro mě rozhodně velkým zklamáním

Co ty jsi za číslo? (2011)

Romantický film, který chytne za srdce, ano takto podobných jsem viděla už několikrát, ale přesto mě to nedá a musím vidět další, prostě romantické filmy miluji, a tento je obvzlášt něčím zvláštním, možná je to tím, že něco se může stát i nám , je to ze života, navíc velmi sympatický mladík, který je krásný se vším všudy, druhá polovička už tolik ne, vadilo mi její divný hlas, až nepřirozený, ale přesto vše do sebe dokonale zapadalo, a tak nechápu tak nízké ohodnocení, já osobně bych dala 65 procent, možná i více.

Bellflower (2011)

film, který mě přijde hodně intelektuální, nezvyklý, festivalový film, na které nechodím, ale přesto jsem si řekla, že na tento se zrovna podívám, děj vypadá zajímavě, kamarádí, kteří zůstávají spolu i když si posléze jdou každý svou cestou, kamerově je film dost nezvykle natočený, dialogy nikterak zajímavý, ale přesto to vše do sebe nějak zapadalo, jednoduše řečeno, na tento film člověk musí mít zvláštní náladu

Super 8 (2011)

Ze začátku jsem si říkala, panebože, na co se to dívám, parta dětí, točí zombi film, ale ono to bylo nakonec všechno jinak, první půlka filmu nic moc, ale poté už dostalo film svůj náboj, až se mi vše nakonec líbilo, a tomu jsem ani už nedoufala, nakonec jaké milé překvapení z tohoto filmu,

Arthur (2011)

film který je hodně zvláštní, herec dost nesympatický, ale přesto se mě film celkem líbil, prostě trošku podivná romantická komedie, na kterou se dalo dívat, takže tak hrozný to nebylo, jak tady uživatelé píší