• Thriller

Až vyjde měsíc (2012)

To bylo tááák krásnééé! Barevné, jak scénami tak hudbou. Mám chuť jít pobíhat venku v dešti se skautem :)! Od Andersona určitě ještě něco zkouknu.

Dravci (1999)

Ravenous jsem si pustila s očekáváním odpadu... Už několikrát byl doporučován, ale mě vždycky odradil ten plakát. Ale světe div se, bylo to skvělé! Tedy až na hlavní postavu, která byla fakt "neuvěřitelná"! Krásnej chlap to jo, ale na kapitána neuměl střílet ani se prát a co hůř, byl to srab. Za to Robert Carlyle fakt zazářil. Je to můj "hrdina" i v Once Upon Time, ale TAHLE role mu teda fakt sedla! Byla jsem nadšená i z vedlejších postav. Především Reicha a Tofflera! Šestá hvězdička za hudbu! Asi nejoriginálnější horor, který jsem v poslední době viděla. Btw, jsem ráda, že jsem si oficiální text distributora přečetla až teď, jinak bych byla fakt "rozlobená", přišla bych tak o (sice ne tak velké, ale přece) první překvapení.

Raven, The (2010)

Hodně dobré, lahodící mému oku. Být to kratší, vypadalo by to jako super trailer. Být to delší, vypadalo by to na začátek sci-fi seriálu, o dost delší a byl by to dobrý pilot :). Btw, fakt sexy hlas létajících fízláckých robotů :)

Kronika (2012) odpad!

Omlouvám se, ale nemůžu jinak. Větší zhovadilost už to být nemohla. Příšerné dialogy, táhnoucí se, nic neříkající příběh. Nuda.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Skvělé! Zajímavé, poučné, ale hlavně zábavné!!! Na zuby (14.Ústa a zuby) nikdy nezapomenu :)

Kdo přežije - Panama (2006) (série)

Moje nej, nej řada!!! Fandila jsem Terrymu, koho by to zajímalo a Cirie byla borka :). Celkově seriál Survivor 10/10!

Rozkošná Molly (2011)

Skvělá hlavní herečka - o jejím zmagoření jsem fakt byla přesvědčená. Hutná atmosféra - neodvažovala jsem se pohnout. Nečekaný vývoj - pořád jsem čekala, co přijde a jak to teda nakonec skončí a o co tam teda vlastně šlo. Ano, mohlo to být kratší a možná se to mohlo ubírat jen jedním směrem (nebudu spoilerovat), ale bylo to sakra dobrý a jen tak na to nezapomenu. Trochu mě nas.ala ta scéna, kde Molly pouští její zaměstnavatel záznam z kamery... Trochu dost přitažený za vlasy. 3,5 hvězdy za to, jaký byl film a půl hvězdy za ty odpady tady!

Žena v černém (2012)

Přestože jsem se první třetinou filmu prokousala až na počtvrté a pustit si film do konce mě donutilo jen jeho zdejší hodnocení, nakonec jsem nelitovala. Příjemná změna po všech vyvražďovačkách, s kterými se v poslední době roztrhl pytel. Žena v černém je příjemná, "klidná", duchařina v anglickém stylu. Radcliffe mi do prostředí mlhavé vesničky naprosto sedl i když jsem si ze začátku nemohla zvyknout na ten jeho nedospělý vzhled a pořád jsem čekala, kdy vytáhne hůlku. Ale překvapil a vůbec zbytečně nepřehrával. Lekačky solidní, atmosféra hustá, děti děsivé, žádné nadbytečné dialogy a dobrý, nečekaný závěr. Hvězda dolů za to, že mě film nevtáhl hned od začátku a nebýt mojí silné vůle, už má ode mě odpad. Druhá hvězda dolů za to, že jsem neseděla jako přikovaná a neběhal mi mráz po zádech. Zkrátka lekačky dobré (přisuzuji zásluhu hlavně hudbě, či spíš hlasitosti), ale strachy si nehty kousat nebudete. Myslím, že o filmu za týden nebudu vědět. ... Všimli jste si taky, že Arthur neděkuje?!! Za whisky, za odvoz, za večeři, za pokec,... Za nic! Nevychovanec jeden! :)

Aparecidos (2007)

Já prostě nevím... Jiné španělské horory, které jsem poslední dobou shlédla, nasadili vysokou laťku. Jedna hvězda za originální nápad, druhá hvězda za pro mě nečekanou pointu s dítětem, třetí hvězda za krásnou klišé scénu s padnoucí hudbou, čtvrtá hvězda jen proto, že miluju duchařiny a taky proto, že jsem kolikrát dala 4 hvězdy i horším hororům a tak tenhle nebudu diskriminovat jen proto, že jsem od španělského hororu čekala víc. Mínusy - naprosto debilní chování postav (první scéna na silnici, v továrně, na benzínce, v nemocnici, prostě všude), čekala jsem trochu propracovanější konec a nějaké větší drama s doktorem v nemocnici. Stopáž. Malena nic moc, za to Pablo pobavil. Objektivně asi 3,5*. Toť vše.