• Thriller

Grave Encounters (2011)

Na mě to teda fungovalo! Asi jsem na něco podobného měla zrovna náladu... Super děsivé prostředí, silný pocit bezmoci, a rádoby "podle skutečné události", to je něco pro mě. Vůbec mi nevadila spousta "hloupostí", které tu ostatní vypíchli - náramky a neschopnost najít východ. Dohromady vše působilo, tak jak mělo.

Mučedníci (2008)

Původně jsem vůbec nechtěla psát komentář, ale cítím nutkavou potřebu se podělit o svoje pocity a snad i varovat slabší povahy před shlédnutím. Nemám ráda TYHLE filmy. Vážně nemám. Nevím, co mě před dvěma lety vedlo k tomu, abych tedy konkrétně tenhle shlédla. U někoho na profilu jsem četla, že hodnotí filmy, brzy po shlédnutí, dokud v něm přetrvávávají pocity, které u sledování měl. Já ale teď komentuji právě proto, že ty pocity hrůzy a nechutě pociťuji stále, když si na tenhle snímek vzpomenu. Každý den si několikrát vzpomenu na název filmu, několikrát za týden si vzpomenu na některé scény z filmu a bohužel několikrát za měsíc se mi zdají sny s podobným scénářem. Takhle mě poznamenalo jen pár jiných filmů, takže to buď berte jako doporučení pro shlédnutí nebo varování! Z původních 3 hvězd z 05.09.2010, měním dnes na 5 hvězd. Už nikdy nic takového nechci vidět!

Pořád dokola (2010)

Rozhodně bylo na co koukat a ani chvilku mě to nenudilo. Samozřejmě, že spousta věcí měla být jinak, scény propracovanější a logičtější, ale tak je to skoro u všech podobně laděných filmů. Nelituju, že jsem to viděla a pro mě na 3,5 hvězdy, ale dám 4 právě kvůli nízkému hodnocení.

Lovci myšlenek (2004)

Výborná hra o přežití, která by snesla lepší konec a logičtější chování "profesionálů". Jinak ale svižné, napínavé a některá "úmrtí" fakt stála za to.

Noroi (2005)

Tak to bylo to nejhorší (bohužel ne nejděsivější), co jsem kdy viděla... Nechápu hodnocení ostatních, mnou jinak uznávaných uživatelů... Jedna hvězda za scénu v lese.

Přestupný rok (2010)

Až na zajímavý nápad s přestupným rokem hrozné klišé! Předvídatelné až hanba! Jedna hvězdička za irskou krajinu a dědky v hospodě.

3 (2010)

Krásné dílo! Není to typická komedie ani drama, natož romantika, ale je to sympatické propojení nejsilnějších stránek ze všeho vyjmenovaného. Člověk se u 3 neláme smíchy ani nebrečí, spíš jsem se přistihla, že se mi tak po 15 minutách sledování usídlil na obličeji roztáhlý úsměv, který mi vydržel až do konce. Nebojte se nechutných homosexuálních scén, tady je všechno tak jemné a něžné, až mi to na Německo nesedí...

Peklo začíná na zemi (2004)

Škoda... Začínalo to opravdu slibně a já si nadávala, jak je možné, že mi tento film utekl, když jsem vyhledávala horory s podobnou tématikou. Ale asi tak po čtvrt hodině jsem si říkala "co to sakra je?!". Nevěděla jsem, jestli jsem náhodou nudou neusnula a nepřeskočila nějakou část filmu... Takový guláš halucinací, snů, erotických scén... Usnout mě to tedy nenechalo, zajímalo mě, jak takový slátanina může skončit... Díky dívatelnosti na hlavní herečku, slibný začátek, zajímavé obrazy, nedávám odpad.

Kazatel (2011)

Nemůžu se rozhodnout, jestli to bylo horší nebo ještě horší než Legie! I béčkové horory mají lepší zápletku než Kazatel. Už od první scény musí i sebezabedněnější člověk tušit jakým směrem se film bude ubírat. Po prvních deseti minutách jsem přesně věděla co se bude dít, kdo je koho příbuznej (nechci spoilerovat), kdo že je ten záporák a jak to skončí. Dívat jsem se vydržela jen ze zvědavosti, jestli jsem se náhodou někde nespletla. Od odpadu mě odvrátilo jen to, že mám zkrátka ráda post apokalyptický filmy, že se jedná o upíry a vizuální stránka nebyla vůbec špatná. Jinak mě bohužel otravovala i hudba a zbytečně hloupé dialogy. Díky bohu za tu stopáž.

Jsem číslo čtyři (2011)

já si nemůžu pomoc, klidně mě ukamenujte, ale mně se to líbilo a co hůř, neskutečně mě to bavilo :). Všechny komentáře týkající se teenage romantiky a mírné lacinosti chápu, ale mně to vůbec nevadilo. Klidně bych uvítala, kdyby tohle byl jen pilot a navazoval seriál, ale možná by pak platilo "čeho je moc, toho je příliš"