• Krátkometrážní

Histoire d'un crime (1901)

Zločin - trest. Príbeh, ktorý sa odohráva na rôznych miestach a zároveň pekne časovo nadväzuje.

Zlatý Glóbus 2013 (2013) (pořad)

Tina a Amy ma zanechali v nemom úžase. Toľko fantastických hlášok bavilo nielen prítomné celebrity, ale rozhodne aj divákov pri televízii. Nominácie, ktoré boli omnoho lepšie než oscarové potešili a nesklamali (až na kategóriu v ktorej vyhrala Lawrence), skôr prekvapili - Ben Affleck, gratulujem. Tento ročník bol fantastický aj vďaka úžasnej Jodie Foster. Ďakujem za skvelý 70. ročník!

Aura (2005)

*Cine Argentino - Festival argentinského filmu,Praha 2012* Najväčšie sklamanie festivalu. Tak nudné prevedenie som rozhodne nečakala. Obsah filmu sa tvári zaujímavo, no realita je niekde úplne inde. Ostala som sklamaná sedieť s vyčítavým pohľadom na Ricarda Darína, ktorý ma pred pár dňami tak uchvátil s "Tajemství jejich očí".

Neviditelná (2011)

*Das Filmfest,Prague 2012* Veľmi by som chcela vidieť celú tú "geniálnu" hru zvrátených psychopatov. Hlavná herečka nevládze niesť film na svojich nahých ramenách, aj keď sa snaží, pretože jej nič iné neostáva. Obdivujem rýchly návrat do života po tom,ako si na neho siahne. Či je ten návrat vydarený, fakt neviem. Silné emócie mi však priniesli scény z rodinného prostredia medzi Josephine a jej sestrou,či matkou. Výkrik do tmy, ktorý aj tak ostal nepovšimnutý, zahladený, neviditeľný.

Hotel Lux (2011)

*Das Filmfest 2012 Prague* Komédia situácií,o ktorých sa nesranduje. Veľmi príjemný filmový zažitok.

Lůno (2010)

Tri hviezdičky majú symbolizovať moju nerozhodnosť, moje váhanie, zmiešané pocity, beznádej. Je to úplne 50 na 50. Je to hrozné a dokonalé zároveň.

Osudová přitažlivost (1987)

Glenn Close je pomerne desivá sama o sebe,ale takto ... s králikom v hrnci.. bola ešte omnoho desivejšia.

Kamarád taky rád (2011)

Úprimne..ani neviem,začo tu jednu hviezdičku dávam.Či z ľútosti z toho,aký bol ten film nudný,alebo z toho,že ľutujem samu seba, že som sa na to 109 minút pozerala. A to sme to najprv vypli po 10 minútach..