• Krátkometrážní

Glee (2009) (seriál)

Najzaujímavejší stredoškolský seriál navyše s hudobnými prvkami. Prvá séria? Dokonalosť. Neviem sa dočkať druhej.

Hope For Haiti Now (2010) (koncert)

Okrem Madonny ma všetko dojímalo... Vyzbierala sa úžasná cifra, to bol cieľ, vie o tom celý svet aj vďaka všetkých hviezdam ktoré sa zúčastnili.

Bosé nohy v parku (1967)

Od smiechu sa mi až tisli slzy do očí,Robert Redford dokázal zahrať aj v komédii, a Jane Fonda zahrala svoju ,pojašenú, postavu s prehľadom. Fantastický film,ktorý ma úplne dostal.

Sherlock Holmes (2009)

Anglická dokonalosť v podaní z mŕtvychvstalého Guya Ritchieho, ktorému som popravde, vôbec nedôverovala. Robert Downey Jr. na nás vybalil svoje najlepšie ,ťahy, a získal si tak nielen publikum, ale aj Zlatý Glóbus.Jude Law a Rachel McAdams hrali túto krásne rozohranú Sherlockovskú partiu so vztýčenými hlavami,a tak nezaostali za Robertom ani len chvíľočku.Skvelý zážitok.

Zlatý Glóbus 2010 (2010) (pořad)

Ricky Gervais neočaril, žiadne extra momenty ma neoslnili, a urýchlený záver ma zaskočil. Ešteže aspoň Meryl vyhrala.

Rejected (2000)

to je psycho,úplné psycho od začiatku až po koniec.. Ale smiala som sa skoro nonstop. Stojí zato tomu venovať tak málo minút.

Burn-E: Světlo galaxie (2008)

To bolo úžasné, malý krátky doplnok k "Wall-E" . Niečo z druhého pohľadu, perfektný animák, a úsmevuhodná pointa. Bavila som sa.

Samec (2009) odpad!

Toto snáď nemysleli vážne. HUMUS na entú.

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Sympatie k Jennifer Love Hewitt teda absolútne neprechovávam,a preto ma seriál nepriťahuje po hereckej stránke. Obsahovo je to nejako podobne, nezáživné, na jedno kopyto, a piata séria ide dole kopcom. Duchovské seriály - nič pre mňa, a tento duplom. Jennifer sa pre takéto mystery vůbec nehodí, jej sedí romantický štýl, seriálu odoberá akýkoľvek náznak napatia... pripomínalo mi to tak možno Čarodejnice alebo iný stupidný seriál, ktorý vám nič nedá. Strata času. edit: jediné pozitívum snaď je, že sa toto duchovské téma začína rozmáhať...

Kudrnatá holka (1991)

Jeden z mojich najobľúbenejších filmov z detských čias. Videla som to X krát, a stále sa nato rada pozriem. Úplne presladený, dopredu jednoznačný príbeh, ktorý ma aj tak stále chytí za srdce. Neviem,čím to je, ale tento film je akýmsi magnetom,ktorý ma pri telke udrží, a vyčarí mi úsmev na perách. A preto dávam tých 5 stars.