• Krátkometrážní

Oktapodi (2007)

Láska na život a na smrť. Perfektné:D

Cart (2009)

Normálne ma dojala ,smrť, a obeta nákupného vozíka. To už o niečom svedčí, a to o perfektnom námete a prevedení.Oživiť neživú vec,dať jej city, a do toho tá prekrásna hudba.. Jeden z nakrajších/najlepších kraťasov čo som za poslednú dobu videla.

Logorama (2009)

Z tohto animovaného kraťasa som absolútne nadšená.Zaručene vydarená paródia komercie. Skvelých 16 minút.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

slovenská či česká verzia... hra na city,to sa snáď ani nedá hodnotiť, keby že tam pozvali mňa,od hanby sa prepadnem.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Už len pre tú basketbalovú scénu sa oplatí film vidieť.Dokonalá S.W.,čím staršia, tým luxusnejšia.

Air Bud - Fotbalista (2001)

Povinné pozeranie s bratom na mne zanechalo určite stopu.Papierový obal od DVD už úplne zničený.Škoda,že sa už nad takéto filmy neviem pozrieť s detským nadhľadom.

Stepfordské paničky (2004)

Začiatok zaujímavý,veľké očakávania zo zážitku z knižnej podoby, no zhrozene som sa pozerala ako sa film pribúdajúcimi minútami rúti do záhuby.Koniec absolutne tragický, takmer trápny. Nicole Kidman,ktorá bola pre mňa hlavným podnetom,prečo si tento film pozrieť však nesklamala.Nadchla ma ešte viac,než som predpokladala. A ešte škoda toho hrozivého dabingu...

Nine (2009)

Ženy. Všade prítomné, všade nablízku. Nebezpečne príťažlivá milenka Penelope, alebo zvodná blondýna Kate Hudson. Múza v podobe Nicole Kidman, strápená manželka s večnou eleganciou - Marion Cotillard. Vznešená Sophia, ktorá už len svojou krátkou prítomnosťou dodala filmu štipku inakosti, alebo správne lišiacka Judi. Máme si z čoho vyberať. Paradoxne, muž, okolo ktorého naše dámy tancujú a privádzajú ho do šialenstva, ostáva len v pozadí a necháva hrať ženy. Muzikál,ako sa patrí. Nič mu nechýbalo, naopak mi dal ešte viac, než som očakávala. Fantastický soundtrack je toho len dokazom! "Directing a movie is a very overrated job, we all know it. You just have to say 'yes' or 'no.' What else do you do? Nothing. 'Maestro, should this be red?' Yes. 'Green?' No. 'More extras?' Yes. 'More lipstick?' No. Yes. No. Yes. No. That's directing."

Slečna zamilovaná (2009)

Za vlasy pritiahnutá fanatická Sandra Bullock a ďalšia úloha do pestrej škály jej filmových rolí.Tento film bol akýmsi hľadaním, od romantiky to malo na míle ďaleko,a jediné,načom som sa zasmiala bola doslova "šibnutosť" Sandry.Jej ksichty niekedy fakt nemali chybu...ibaže film, rozhodne nezaujal.

Znovu 17 (2009)

Tragický príbeh ohraných scén,totálneho klišé, a hlavne snaha Zaca Efrona zahrať čosi viac vyšla úplne nazmar.Dalo mi veľa odvahy,aby som po úvodnej scéne film nevypla. Našťastie, najhorší bol začiatok,a potom sa to už len vylepšovalo.Aj tak však film nezašiel ďalej než po hranicu bežnej nudnej,dá sa povedať že teenegerskej komédie.