Gladiátor (2000)

Opravdu povedený film z doby starého Říma. Obzvlášť oceňuji vizuální efekty a hudbu. Russell Crowe zvládl svoji roli na jedničku. Celkové hodnocení ... 5 hvězdiček.

Gauneři (1992)

Dokonalá řežba ,která sice není tak známá jako pulpfiction ale podle mě je i o něco lepší...

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Skvělí film, u kterého se zasmějete i zabrečíte a popisuje osud dvou přátel, kteří jedou k moři.

Ben X (2007)

Výborný film, který dokázal zachytit autistu v jeho vlastním světě.Překvapivy konec.*****

District 9 (2009)

Tenhle film je prostě totální masakr! Sci-fi o mimozemšťanech, vyprávěné dokumentární formou, které působí reálně.

12 opic (1995)

Jeden z nejlepších filmů vůbec.Naprostá dokonalost sama a navíc s takovou atmosférou a užasnou pointou , kterou si kdykoliv ve své mysli dokážu vybavit, což se mi ještě u žádného filmu nestalo.

Smrtonosná zbraň (1987)

Nářez a zábava. Skvěle napsané, skvěle zahrané, skvěle zrežírované. Možná, že ten "pěstní souboj" na konci byl naprosto zbytečnej, ale koho to štve, když Smrtonosná zbraň patří k vrcholům žánru.

S čerty nejsou žerty (1984)

Pro mě jednoznačně nejlepší pohádka z českých filmařských končin, které zrůdnosti jako Z pekla štěstí nedosahují ani ke kotníkům. I dnes pěkné triky a hlavně geniální Karel Heřmánek.

Kat: Válečná zóna (2008)

Film byl velmi brutálni a neskutečný ,ale i přezto se na něj dalo koukat .