Osudový dotek (2004)

no popravdě takový Pan nikdo mě oslovil mnohem víc.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Větší blbost jsem už dlouho neviděl. Totální slátanina:-D. Navíc je k smíchu jak hrdinové prochází skoro bez větších problému všemi nástrahami. Prostě na zasmání dobrý ale po druhé už fakt ne :-D

Tom a Jerry: Největší honičky (2000) (video kompilace)

Jako malý jsem hltal jednu epizodu za druhou. Dodnes mám někde ve sklepě v krabici staré kazety). Kupodivu ze mě není a nikdy nebude terorista masový vrah atd. Reaguji na upozornění, které jsem tu četl. Tohle je klasika a jako děti jsme ji doslova žrali všichni a většina z nás je snad úplně normální :-D

Sedm životů (2008)

Souhlasím s názorem, že film je ze začátku trochu matoucí a nepřehledný. S postupem času se, ale děj pěkně rozplétá. Také souhlasím stím, že film je velmi emotivní. Také jsem po skončení ještě chvíli přemýšlel a myslím, že to přesně tvůrci chtěli. Zasáhnout city diváka a to se určitě povědlo.

Krvavý Valentýn (2009)

Chvílemi jsem nevědel jestli sleduji horor nebo komedii. Tolik způsobů rozseknutí a propichnutí obličeje krumpáčem jsem v životě neviděl ). Stačilo mi prvních deset minut filmu a věděl jsem, že těch následujících 101 minut příjde nuda v kině. Potoky krve, vnitřnosti a ostatní části těla rozházené všude možně to už tu bylo tolikrát a ještě určitě hodněkrát bude, ale koho to pořád baví? Těšil jsem se hlavně na 3D provedení, které se nakonec nekonalo. Hold naše kino nemá asi ještě potřebné kvality na promítání 3D snímků možná by můj zážitek byl o něco větší. Myslím, že tento film si nezaslouží tak vysoké hodnocení 49%. Ikdyž bez té čtverky by to možná bylo správně. Absolutně nic co jsem viděl mě nepřekvapilo.

Marley a já (2008)

Musím říct, že původně jsem od tohoto filmu očekával úplně něco jiného. Ze začátku šlo vše podle mých představ. Klidná komedie o roztomilém a trochu zlobivém labradorovi. Myslel jsem, že tento film bude další z řady těch rodinných komedií, které popravdě moc nemusím. Jenže od poloviny filmu jsem pochopil, že jsem se zmýlil a myslím, že nejsem sám . Posledních 10 minut filmu už jsem ten nápor na své emoce nevydržel a podobně jako drtivá většina lidí v kinosále jsem upustil pár slz (dobře možná jich bylo víc než jen pár). Zkrátka velmi silný a pravdivý příběh ze života. 80%

Andělé a démoni (2009)

Šifra mistra Leonarda mě doslova pohltila, vtáhla do děje a já se vůbec nebránil. Proto jsem se dlouho těšil na pokračování. Nedokážu říct, který díl se mi líbil víc. Šifra mě více zaujala svým dějem, neznamená to však, že by pokračování bylo nudné či nezajímavé. Naopak film Andělé a démoni má v sobě něco, co mi v předešlém díle chybělo. Bavil jsem se po celou dobu promítání, jen v některých okamžicích na konci filmu mi přišlo, že filmaři to v některých scénách jak se lidově říká trochu přitáhly za vlasy. Ocenil bych nečekaný konec, který mě překvapil.