Počátek (2010)

Originalita je velmi duležitý prvek nových filmů a tahle doslova epická záležitost jí přímo překypuje. 100%. Úchvatné!

Slunce, seno, jahody (1983)

Myslím, že většina z vás nechápe v čem je tenhle film vlastně tak vtipný a úžasný. On prostě naprosto dokonale ukazuje pravý český vidlákov. A to opravdu skvěle. Myslím, že kdo bydlí na vsi ví o co jde. Je to napůl takový dokument o životě na vesnici. Pro mě vtipnější než rovných 90% všech komedií co jsem kdy viděl. Nepopírám že si o Troškovi jakožto režisérovi pokleslé televizní zábavy myslím to nejhorší, ale tohle se mu vážně povedlo.

Temný rytíř (2008)

Neustále přistupuji skepticky k těmhle komiksárnám. O to víc husí kůže mi pak naskočí, když je to taková jízda. Takový filmový zážitek jsem už dlouho neměl. Je to nářez. Joker a jeho "zvuk", Batmanův hlas, epičnost pls osobnosti jako Morgan Freeman a podobní....Film, který využil svůj potenciál na 100%.

Vyšetřování ztráty třídní knihy (1997) (divadelní záznam)

Ať seminář či hra samotná...obojí je naprosto geniálně vtipné. "Po obědě si nedám viržínko. Vidíte, máte co jste chtěli"

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

K filmu jsem přistoupil jako k jasnému odpadu. Byl jsem však velmi příjemně překvapen kolik originality a humoru jde vytlačit z tak trapné komiksárny, jakou Hellboy bezpochyby je. Je mi jasné že za pár hodin si ani nevzpomenu o čem ten film pojednává. 50%

Eso (1994) (pořad)

V době, kdy hudba nešla stáhnout, to byla nejlepší cesta k novým hitům

Andělé a démoni (2009)

Oceňuji vynechání souboje Langdona s vrahem a let s plátnem....což byly neskutečně trapné okamžiky knihy. Celkově kvalita filmu odpovídá kvalitě knihy: můžu říct jen "docela dobrý" a hudba skvostná