Fabeeh

Česko
Strojvedouci

2 body

• 5.7.2013  16:11

Bohužel, nebýt Jamese Franca, holek v bikinách a soundtracku unudil bych se u toho.

• 9.6.2013  20:40

Opravdu velké zklamání po snímku Drive. Tohle byl jeden velký průšvih, na který chci co nejdříve zapomenou a už se k němu nikdy nevrátit. Myslel jsem, že se v tom kině rozpláču. Asi 3 lidé odešli a ostatní co jsme vydrželi dokonce jsme se museli už jen smát tomu co se jsme viděli. Všem co viděli film drive vřele nedoporučuji si kazit chuť tímhle. * za docela zajímavý trailer a soundtrack.

• 13.8.2012  21:45
    V peřině (2011)

Za soundtrack

• 3.8.2012  16:33
    Drive (2011)

Umělecké dílo, které mne inspirovalo svou originalitou a geniálním melancholismem, který měl za úkol předvést Ryan Gosling. Pro mne nejlepší film roku 2011. 5*

• 3.1.2010  23:39

Seriál sem nikdy neviděl, ale co se týče filmu musím říct, že stojí za shlédnutí..Taková odpočinková blbůstka:)3,5*

• 20.12.2009  20:39
    Samec (2009)

Z počátku sem od filmu moc nečekal, ale nakonec se z něho vyklubal docela zajímavý kousek .. Ashton Kutcher borec na roli seděl jak vyšitej..5*

• 7.11.2009  22:44

Pro mne jeden z nejlepších dramat co jsem za poslední dobu viděl.Co také čekat konbinuje-li se to s fenomenálním hercem jménem Will smith

• 31.8.2009  23:29

Mladík Emile Hirsch, jenž právě dodělal vysokou se rozhodl pro zajímavý, ale nebezpečný způsob života, který nedopadá po většinu případů dobře.Mě tento film ničím moc nezaujal, dalo by se říct, že i chvílemi nudil a čekal sem kdy skončí.

• 23.8.2009  15:35

Bolek Polívka v roli venkovského burana, který zdědí velké peníze po svém (nevlastním) otci. Opravdu velmi zábavný a originální humor, film si zahrává s myšlenkou o zápletce peněz s přáteli -na to se ukáží ti praví.Já sem se bavil na 100%.

• 9.8.2009  21:30
    Mistrův syn (1978)

Podle mě nejlepší Chanovka aneb styl 8 opilých koček.Opijte se a k tomu zmlaťte bez problému klidně 10 a víc chlápků... nápad celkem dobrý, avšak spíše než-li by jste se soustředili na děj tak na Jackieho, který úžasným stylem a humorem zneškodnňuje své protivníky…Skvělý akčňák/komedie 5*.

• 5.8.2009  19:52
    Znovu 17 (2009)

Když jsem poprvé viděl trailer tohoto filmu byl jsem nadšen, bylo to opravdu velké lákadlo, ale opak je pravdou trailer je ve skutečnosti lepší než samotný film, ale když jsem ho skouknul na po 2 byla to o mnohem lepší podívaná a klidně si ji zopakuji znovu a znovu(:..

• 4.8.2009  12:59

Řekl bych nejpovedenější halloween jak po stránce děje tak napětí.Michael Myers po 7 a pěkně.

• 29.7.2009  20:53

Řek bych jeden z nejlepších snímku s Hillary Duff, říkejte si, je to naivní, sentimentální atd..blabla Ale co, pro určitou skupinu mladších lidi a teenageru(včetně mě) je to dobré sousto.90%

• 5.7.2009  20:05

Jedna z mála teenagerovských komedií která je něčím neobyčejná a zábavná. Emile Hirsch jako šprt skvěle seděl a Elisha Cuthbert sexy kočka, která stojí za průser(:.Takže to musí být za 5*

• 2.7.2009  19:21

Opravdu překrásný romantický snímek+skvělé, herecké obsazení co jiného si přát, je tu konečně něco nového, ne jako každá romantická komedie s prakticky stejnými zápletkami chválim brookse, skvělý nápad, navíc Ryan Reynolds a Isla Fisher moji oblíbení.Jasných 5*.