Spring Breakers (2012)

Bohužel, nebýt Jamese Franca, holek v bikinách a soundtracku unudil bych se u toho.

Jen Bůh odpouští (2013)

Opravdu velké zklamání po snímku Drive. Tohle byl jeden velký průšvih, na který chci co nejdříve zapomenou a už se k němu nikdy nevrátit. Myslel jsem, že se v tom kině rozpláču. Asi 3 lidé odešli a ostatní co jsme vydrželi dokonce jsme se museli už jen smát tomu co se jsme viděli. Všem co viděli film drive vřele nedoporučuji si kazit chuť tímhle. * za docela zajímavý trailer a soundtrack.

Drive (2011)

Umělecké dílo, které mne inspirovalo svou originalitou a geniálním melancholismem, který měl za úkol předvést Ryan Gosling. Pro mne nejlepší film roku 2011. 5*

Kouzelníci z Waverly - Film (2009) (TV film)

Seriál sem nikdy neviděl, ale co se týče filmu musím říct, že stojí za shlédnutí..Taková odpočinková blbůstka:)3,5*

Samec (2009)

Z počátku sem od filmu moc nečekal, ale nakonec se z něho vyklubal docela zajímavý kousek .. Ashton Kutcher borec na roli seděl jak vyšitej..5*

Štěstí na dosah (2006)

Pro mne jeden z nejlepších dramat co jsem za poslední dobu viděl.Co také čekat konbinuje-li se to s fenomenálním hercem jménem Will smith

Útěk do divočiny (2007)

Mladík Emile Hirsch, jenž právě dodělal vysokou se rozhodl pro zajímavý, ale nebezpečný způsob života, který nedopadá po většinu případů dobře.Mě tento film ničím moc nezaujal, dalo by se říct, že i chvílemi nudil a čekal sem kdy skončí.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Bolek Polívka v roli venkovského burana, který zdědí velké peníze po svém (nevlastním) otci. Opravdu velmi zábavný a originální humor, film si zahrává s myšlenkou o zápletce peněz s přáteli -na to se ukáží ti praví.Já sem se bavil na 100%.

Mistrův syn (1978)

Podle mě nejlepší Chanovka aneb styl 8 opilých koček.Opijte se a k tomu zmlaťte bez problému klidně 10 a víc chlápků... nápad celkem dobrý, avšak spíše než-li by jste se soustředili na děj tak na Jackieho, který úžasným stylem a humorem zneškodnňuje své protivníky…Skvělý akčňák/komedie 5*.