• Romantický

Hra s nevěrou (2005)

Celkem dobrý thriller, který nijak nevybočuje z řady. Pouze Jennifer Aniston mi ve filmu moc neseděla. Stejně jako Jennifer Lopez se více hodí do romantických filmů.

Hra na schovávanou (2005)

Film je ze začátku spíše nudný, ale postupně se pomalu zvyšuje napětí, které vydrží až k nečekanému závěru.

Hoši z Brazílie (1978)

Geniální drama, při kterém vás bude mrazit v zádech. Je přímo šokující vidět, jak nějaký fanatický vědec naklonuje malé Hitlery jako nástupce samotného Adolfa Hitlera. Vynikající Laurince Olivier a hlavně Gregory Peck v roli doktora Mengeleho. Postava doktora Mengeleho je přímo excelentní a navíc velmi přesvědčivá.

Hostel (2005)

Musím se přiznat, že jsem od tohoto hororu čekala trochu víc. Film postrádá jakýkoliv děj a čekala jsem trochu brutálnější záběry.

Holky v balíku (2006)

Děj je primitivní a celé je to podprůměrné až stupidní. Zatím snad nejhorší romantická komedie, kterou jsem viděla.

Holka z předměstí (2007)

Průměrná romantická komedie, která je nejen předvídatelná, ale víceméně nudná.

Holka na roztrhání (2002)

Vtipná romantická komedie, která je sice předvídatelná už od začátku, ale mě se přesto celkem líbila. Mám ráda Reese Whiterspoon a mám ráda oddechové komedie. Občas člověk prostě potřebuje vypnout a chce se jen bavit.

Hlava v oblacích (2004)

Osudové setkání lidí na pozadí druhé světové války. Charlie Theron jako Gilda, bohatá a rozmarná žena, která si užívá života plnými doušky, bydlí ve svém bytě s uprchlou dívkou Miou. Jednoho dne se seznámí s učitelem Guyem a přivede ho do svého bytu. Postupně mezi všemi vzniká milostný trojúhelník. Do této situace ale krutě zasáhne válka, kam Guy s Miou odjíždějí, a Gilda, která nechápe, že je potřeba proti nacismu bojovat, zůstává opuštěná a zhrzená. Dál si užívá radosti života, ne však nadlouho…. Působivý příběh, který se mi líbil.

Hedvábná cesta (2007)

Přiznám se, že jsem od tohoto filmu čekala mnohem víc, ale nebyl tak zajímavý, jak se zdálo, že bude. A nezachránila to ani Kiera Knightley. Rozhodně má lepší filmy, např. Pokání.

Hartova válka (2002)

Přestože Bruce Willis patří mezi mého nejoblíbenějšího herce, v tomto válečném filmu více zazářil Colin Farrell. Jinak se mi film celkem líbil, i přesto, že válečné filmy nemám příliš v oblibě.