Mlha (2007)

Velmi skvělý snímek od mého oblíbeného Darabonta a opět podle knihy od Stephena Kinga. Od pomalejšího začátku až k vybroušenému závěru jsem s úžasem sledoval jakou atmosféru dokáže režisér vybudovat. Nečekej horor ale spíše sci-fi psycho thriller. Marcii Gay Harden je dokonalá jako fanatická kazatelka o bohu. Zaslouženě ji budete nenávidět. Thomas Jane tu jedinečně exceluje a opravdu mile překvapil. Navíc jedinečný závěr, který vás uzemní dokresluje výborná hudba.

Planeta opic (2001)

Stará Planeta Opic je pro mě super film a i když se na tohle budu dívat jako na úplně jinou Planetu stejně se nemůžu ubránit tomu, že jsem se prostě nudil. Tim Burton, Mark Wahlberg a Tim Roth, tihle jsou moji oblíbenci a přesto to nezachránil ani jeden. Trvat to o půl hodiny méně a nebo zapojit více emocí a bylo by to výborné dílo. Bohužel takhle je to jen průměrná záležitost. 55%

Četník a mimozemšťané (1979)

Zajímavé hodnocení uživatelů. Pro mě jeden z nejlepších a nejvtipnějších dílů celé série.

Breakout (2007)

Mám rád Stress, ale tohle je opravdu hloupý. Souhlas s komentářem AngelAngie - mám to stejně. Jedna hvězdička a to za ten konec.

Vyvolený (2000)

M.Night Shyamalan je pro mě výborný režisér a jeho filmy mají vždy výbornou atmosféru. Vyvolený je jeho dalším klenotem. Mám hodně rád komiksy a i Bruce Willise a Samuel L. Jacksona. Jedna z nejlepších scén je pro mě ta, když Willis posiluje, stejně jako výborný závěr.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Poprvé jsem nevěděl co čekat ale pohltilo mě to. Velmi kvalitní snímek, který disponuje skvělým soundtrackem - hned úvodní Every You Every Me od Placeba a hlavně závěrečná Bitter Sweet Symphony od The Verve, která jenom dojem filmu podtrhne. Snímek jsem již viděl několikrát a stále mě opravdu baví. PS : velmi kvalitní komentář od Malarkey.

Sloní muž (1980)

Opravdu velmi silný snímek od mého oblíbeného režiséra. Asi nejlepší z jeho tvorby, kdy na paty mu šlape snad jen Mulholland Drive.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Když jsem se dozvěděl že Stallone chystá dalšího Ramba měl jsem trošku strach. Jenže i v jeho věku nám dokázal naservírovat čistou akční řežbu, která mě dokonale pohltila. Výborný návrat.

Funny Games USA (2007)

Tohle je prostě dokonale natočený. Celou dobu jsem ty dva spratky tak nenáviděl, že tohle se mi už dlouho nestalo. Takhle má vypadat psycho thriller.