Andělé a démoni (2009)

O něco slabší než Šifra mistra Leonarda. Kouzelnou Paříž vystřídal Řím. Chybí skvělá Audrey Tautou i přesto to má svojí atmosféru a rozhodně mě baví zvraty, které ve filmu nastávají. Celkové téma ohledně církve, pro mě nikdy nebylo tolik zajímavé, ale nějakým zvláštním způsobem zde to funguje. Howard předvedl opět výbornou práci, stejně jako Tom Hanks.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Upřímně nechápu hodnocení tohoto snímku. Ron Howard natočil kontroverzní snímek, který má svojí myšlenku ať s ní souhlasíte nebo ne. Rozhodně jsem se nenudil ( a to jsem ho už viděl asi 5x ), má to neuvěřitelný spád a výbornou atmosféru. Tom Hanks, Jean Reno a nebo krásná Audrey Tautou hrají velmi dobře a bez nich bych si ten film již nedokázal představit.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Výtečný Will Smith v tomhle již kultovním seriálu. Fresh Prince je prostě zábavný.

Zkurvená generace (1995)

Upřímně jednu hvězdičku dávám za to že to byl film který jsem viděl jako malej kluk( na to že je přístupnost od 21 let ) a to bylo opravdu silný kafe. Je to zvrácený, nechutný, vulgární i když to by nevadilo, až na to že chybí jakýkoliv příběh a kromě určitých pasáží je to nuda a nemá to žádnou formu a kvalitní zpracování. Nevim jestli bych to musel vidět znovu.

Implantáty (1991)

Naprostá blbost, ale byl to první horor, který si pamatuji, že jsem viděl.

Bones (2001)

Jedna hvězdička a to je za Snoopa

Rollerball (2002)

jedna hvězdička - LL Cool J

Hostel (2005)

nuda. jak někdo kdo natočil výborné Cabin Fever natočí něco takového? nechápu.