Milionář z chatrče (2008)

Velmi žasnu nad některými komentáři, který se pustili do kritiky filmu, který podle mě žádnou mouchu nemá, ale jak se říká kdo chce psa být, vždy si hůl najde. Já osobně mám rád režiséra Dannyho Boyleho a je až s podivem jak dokázal natočit takový skvost, jako je Milionář z chatrče. Od začátku vás v táhne do děje a společně Jamalem lepíte střípky, až do konečného vybroušeného finále. Velmi působivý a dokonalý snímek. Zajímavé komentáře : Blizzard nebo Malarkey. PS : Skladba PAPER PLANES od zpěvačky M.I.A. , která zazní ve filmu, je prostě super !

Ten Největší (2007)

Tak tohle je opravdu povedená komedie. Rob Schneider dokonce i sám režíroval a povedlo se to.

Push (2009)

Těšil jsem se na tenhle film, protože mám rád když se používají nadpřirozený schopnosti. Měl jsem trochu strach díky negativním komentářům zde, ale opět se mi potvrdilo nedávat na ně a se mohl vizuálně kochat a unést na zajímavém příběhu. Velmi kvalitní snímek a srovnání zde 4400 nebo Heroes není moc na místě, tohle je prostě jiné. Skvělý film, jen si myslím, že scénař mohl být trochu více propracovaný.

P2 (2007)

Myslel jsem, že se bude jednat jen o další kravinu a díky bohu jsem se spletl. Film má spád, Rachel Nichols je sexy, temné garáže, jeden vrátný a hon na kočku a myš může začít. Opravdu velmi povedený snímek, který neoplývá originalitou, ale za to kvalitním zpracováním.

Charly (1968)

První jsem četl knížku Růže pro Algernon a pak se dozvěděl, že existuje i film. Je to výborný, ale na knížku to nemá. Spousta momentů a detailů bylo přeskočeno, ale i přesto je to velmi moc pěkný snímek. Všem kdo viděli určitě doporučuji i přečíst knížku.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Tony Scott opět natočil další skvost. Nedosahuje takových kvalit jako Deja Vu, nebo Muž V Ohni, ale má přesně to co čekám od filmu s nálepkou Tony Scott. Denzel Washington a John Travolta je výtečná dvojice, která v tomhle velmi napínavém snímku vytváří výbornou atmosféru. Srovnání se Swordfish: Operace Hacker mi přijde opravdu hodně zcestné.

Interstate 60 (2002)

Tenhle film nemá prostě chybu. Mám moc rád Návrat do budoucnosti a Bob Gale se naprosto vyšvihl a natočil jeden z nejlepších filmů, které můžete vidět.

Rozsudek smrti (2007)

Tak trošku nechápu jak někdo může napsat, že se u tak výtečného filmu nudil. Osobně je to pěkně vystupňované má to spád. Žádná nuda se rozhodně nekoná. Kevin Bacon je výborný od začátku do konce. Dobrý komentář Shadwell.