Ctihodný občan (2009)

Filmek s rychlejším tempem a kvalitním obsazením, solidní dějovou zápletkou. Krásne je to že vás film donutí přemýšlet kdo je zaporák a kdo klaďas.

Flákači (1995)

Bezkonkurenčně nejlepší komedie co jsem kdy mohl zhlédnou.Celé tohle představení funguje jako dokonalá skládačka kterou Kevin skládá dílek po dílku před námi a funguje to zatraceně dokonale.

Zevlovat a prudit (2009)

Tak tohle je velice pošahaná komedie která stojí na nohou jen kůli Sethovi, ale fakt to zabíra což je dobře.

Mrtvý sníh (2009)

Tenhle Norský guláš lze podávat kdykoliv když chcete vypustit a nechcete nějaký horor u kterého se budete děsit celou dobu.Jde vidět že autor se inspiruje starou školou což je dobře ale podle mého ůsudku to snímku jen uškodilo, protože odkazovat se na snímky z minulých let je hloupost pokud chcete vnést do tohoto žánru něco nového tak se nesmíte ohlížet na to co fungovalo minule a myslet si že to zabere i teď.Ikdyž uniformy sluší zombíkum sebevíc nic to nemění na tom že tento filmek nevybočuje ze starých sice dobře zajetých kolejí ale nic nového nepřináší, nanejvýš pár paradoxů které vám budou být do očí přes půl filmů a to bohužel nejde odpustit i u takového žánru.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

No říkejte si co chcete, ale já tenhle rok nic horšího neviděl. Ikdyž to mohlo mít solidní potenciál, tak i zápletka se mi nezdála až nějak závratně hrozná, ale zprznění celkového ztvárnění mě jen utvrdilo v tom že tenhle snímek prakticky vůbec neví co chce a dlouho jsem váhal jestli dát jednu hvězdu nebo odpad, ale na konec mě přemluvil výkon Amandy Seyfried který až tak hrozný nebyl.

Zombieland (2009)

Woody is back. Ano, ano tohle je ta pravá podívaná, po dlouhé době jsem se královsky bavil. Čekal jsem něco ve stylu Soumrak mrtvých a ejhle bylo to ještě lepší. Film už od začátku klade hlavně důraz na komediálnost která se vleče celým snímkem, pokud bych chtěl hledat hluchá místa tak by to šlo jen velmi těžko.Mé hodnocení je krásných 91% , a určitě bych s chladnou hlavou uvítal i pokračování, jen tak dál.

Sex Drive (2008)

Film který je v kategorii teenage růží mezi kaktusy.Po dlouhlé době jsem se za se smál jak malej kluk , dokonalý roadtrip u kterého se fakt bavíte když vidíte mluvící koblihu ,Setha Greena jako čupr amiše dál střelenýho bráchu hlavního hrdiny a jeho sexuchtivýho kamaráda který si nezadá s žádnou výzvou.Tenhle snímek fakt pobaví a tak to má být :)

Veřejní nepřátelé (2009)

Další výborné dílko z rukou Michaela Manna v němž se ukazuje Johnny Depp jako dirigent toho to úžasného představení. Digitalizace snad tomu to snímku lehce uškodila, ale to jen poukazuje na to jak je dnes těžké natočit perfektní gangsterku z 30.let minulého století. Za mě čistých 80%

21 gramů (2003)

Celí film jsem hledal určité zaujetí proti tomuto konceptu,a hle nic jsem vlastně nenašel absolutně dokonalí snímek který pojednává jak o stylu života tak o lásce a nenávisti a o spletitostech žití vůbec.Propletení příběhů je tak dokonalé že z toho dochází pomalu dech a nastavuje laťku hodně vysoko.