• Krátkometrážní

Bullet Train (2022)

Chtěla jsem tomu dat jen 4 hvězdičky protože akční filmy moc nesleduju. Ale ono to vlastně bylo dost dobrý, nebyly tam hluchý místa a frčely to od začátku do konce a Brad Pitt a jeho výroky “let This be a lesson in the toxicity of anger” mne velmi bavily 😂

Thor: Láska jako hrom (2022)

Zdá se, že co nový film od Marvelu, tím horší. Tohle taky. Některý scény vůbec nedávají smysl, story wriritng taky nejjednodušší z jednoduchých, ale hlavně že to hezky vypadá…

Paní Harrisová jede do Paříže (2022)

Krásná nenáročná jednohubka, velmi milá a laskavá. Víc takovýchto filmů, kdy člověk aspoň nemusí zalízat pod stůl z trapnosti.

Avatar: The Way of Water (2022)

Vizuálně je to nádherný. Na druhou stranu, pro někoho, kdo má z hluboké vody a vizualizace topení se úzkosti, to úplně vhodný nebylo, značnou část filmu jsem neviděla přes prsty na očích. A teda story telling velký špatný - od absolutně plochého záporáka, přes nevysvětlený části příběhu, trapný tlačení na city, atd.

Koruna - Série 5 (2022) (série)

Tahle série je zatím asi nejslabší, vůbec se mi to zpracování a senzacechtivost nelíbí. Navíc způsob, jakým vykresluje postavu Diany oproti ostatním členům královské rodiny mi taky přijde dost jednostranný.

Včela na mušce (2022) (seriál)

Nechápu, proč je to tak rozkouskované, mohl to být jeden nudný skoro dvouhodinový film.

Včela na mušce - 1. kapitola (2022) (epizoda)

Velmi předvídatelné, místama mi koukání na obrazovku způsobuje skoro fyzickou bolest.

Holky z Derry (2018) (seriál)

Tenhle seriál je správná kombinace humoru a nostalgie, s vážnými tématy na pozadí. Moje asi nejoblíbenější postava je sestra Michael

Škola zlomených srdcí (2022) (seriál)

Tohle je velmi australské a velmi mě to bavilo. Ani jsem netušila, že se to točilo doslova za rohem od místa, kde bydlím - docela sranda koukat se na místa, kterýma denně chodím, na obrazovce v seriálu.  Jinak je tam teda spousta australskýho slangu, good luck na porozumění :D Takovýhle seriál dnešní doba potřebuje, fakt se moc povedl.

Lizzo hledá velký holky (2022) (pořad)

Není to žádnej cinematografickej zázrak, co si budem povídat. Ale jako pozadí pro nějakou manuální práci je to ideální.